Na pohřbu dědečka všichni přítomní vybuchli smíchy. Přichystal si pro ně totiž legrační překvapení

Pohřeb vždy bývá velmi smutnou událostí, ale o tomto dědečkovi všichni věděli, že miluje dobré vtipy a humor. Proto se toho snažili držet i na jeho pohřbu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Shay Bradley z Dublinu vždy miloval vtipy a před svou smrtí jeden plánoval. Chtěl, aby se jeho blízcí na jeho pohřbu zasmáli, nebo, aby jim v této smutné chvíli vykouzlil úsměv na tváři. Shay Bradley měl čtyři děti a osm vnoučat a zemřel po dlouhé nemoci. Nechtěl, aby jeho nejbližší po jeho smrti truchlili. Jediné, co chtěl, bylo, aby si ho stále pamatovali vysmátého a vtipného.Před smrtí připravil vtip

Videozáznamy z pohřbu se díky Bradleyho vtipu rychle rozšířily na sociálních sítích. Záznam sdílela na Facebooku její zesnulá dcera Andrea Bradley. Video ukazuje smutné příbuzné, když se shromažďují na dublinském hřbitově Bohernabreena, vedle otevřené hrobky, kde leží rakev pana Bradleyho. Zatímco rodina truchlí nad zesnulým, z rakve se nečekaně ozve hlas pana Bradleyho doprovázený zaklepáním.


iZdroj fotografie: iStock

„Zdravím vás! Vypadněte odsud“, ozve se z rakve. Shay Bradley před svou smrtí tento vtip připravil a zařídil, aby nahrávka zazněla z útrob rakve. Přítomní jsou vtipem nejprve v šoku, šokované tváře jsou na záznamu vidět, a není se čemu divit. Nejspíš měli dojem, že je Shay oslovuje až ze záhrobí.

Nikdo to nečekal

Lidé si však brzy uvědomili, že nahrávka je předem vyrobený a pečlivě připravený vtip, a začali se smát, když Shayův hlas pokračoval: „Uvnitř je tma“. A poté začal zpívat svoji oblíbenou píseň „Hello again“. Bradleyho dcera na Facebooku napsala: „To bylo poslední přání mého otce, vždy byl velkým mistrem vtipů. Dokázal nás rozesmát, když jsme ho nejvíc potřebovali. Budu tě navždy milovat, tatínku.“

Jaký máte názor na nápad pana Bradleyho?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Hliníkové střechy a fasády PREFA: Jaké jsou jejich hlavní přednosti?
Události247.cz
Drony by mohly pomoci vyhrát válku na Ukrajině. Rusko podle expertů zaostává hlavně v technice
JakZdravě.cz
Seznam tipů pro zdravé usínání, díky kterým budete spát celou noc
VědaŽivě.cz
5 záhadnějších míst než samotný bermudský trojúhelník. Pro podivné události dosud neexistuje vysvětlení