Pod postelí našla cizího muže. O to větší zděšení přišlo, když se dozvěděla, že u ní bydlí už 4 měsíce

Myslela si, že zvuky vycházející zpod její postele vydává myš. Ke svému zděšení ale vzápětí zjistila, že se pod ní schovává úplně cizí muž.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak byste reagovali, pokud byste pod svou postelí našli úplně cizího muže? Přesně takové situaci čelila maminka dvou dětí, která svůj bizarní příběh sdílela na sociálních sítích. Muž, kterého našla pod svou postelí, se v jejím bytě schovával neuvěřitelné 4 měsíce.

Hodně času trávila mimo domov

Když si mladá žena ve svých šestadvaceti letech kupovala svůj první dům, aby v něm žila společně se svými dvěma dětmi, rozhodně nepočítala s tím, že domov bude sdílet ještě s někým dalším. A navíc úplně cizím. Na sociálních sítích popsala svůj příběh. Musela se hodně otáčet a pracovala mnoho hodin týdně, aby sebe a své děti uživila.

V její životní situaci jí hodně pomáhali rodiče, kteří děti často hlídali. Jak žena popsala, i ona sama u nich velmi často přespávala. Podle webu Pokukaj se stávalo poměrně běžně, že rodina byla mimo domov klidně i 12 hodin denně. Dům tak zůstával úplně prázdný.

Pod postelí našla cizího muže

A právě po jedné noci, kterou žena strávila s dětmi u svých rodičů, se následující den kolem 9. hodiny ráno vrátila. Než se však pustila do každodenních prací, chtěla si nejdříve odpočinout. Proto se svlékla a vlezla do postele, že si dá tzv. šlofíčka.

V tu chvíli uslyšela podivné zvuky. Na sociálních sítích popsala, že její první myšlenkou bylo, že má pod postelí myš. Když se zvuk ozval znovu, naklonila se přes okraj postele a všimla si modrých džínů a černých ponožek. Okamžitě vyskočila z postele a s vyděšeným křikem utekla z domu, sedla do auta a zavolala policii.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ještě než stihla odjet, viděla muže, kterého před časem najala na sekání trávníku okolo domu. Jednoduše si obul boty a odešel, popisuje situaci web Mirror.

Pobýval tam 4 měsíce

Hrůzný zážitek ještě neměl konce. Jako by nestačilo zděšení, kterého se mladá žena dočkala po odhalení cizího muže pod svou postelí. Tím to totiž nekončilo. Policie začala situaci vyšetřovat a zjistila, že muž pobýval v domě mladé maminky neuvěřitelné 4 měsíce.

Mladá maminka neváhala a z domu se okamžitě odstěhovala. Od té doby nemá tušení, co se s daným mužem stalo. Nicméně nepříjemné vzpomínky a pocity, které tento zážitek vyvolal, v ní přetrvávají i nadále.

Jak byste v takové situaci reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články