Po smrti malého syna se jim zhroutil celý svět. Nečekaný telefonát z nemocnice však dodal manželům druhý dech

Každý člověk na světě prožívá svůj vlastní příběh. Někteří lidé bohužel zažijí i horší chvíle, z nichž se těžko dostává. Mnohdy se ale vše obrátí k lepšímu, když to čekají nejméně.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jakmile je člověk rodinný typ, tak touží po tom, aby si mohl co nejdříve najít vhodného partnera a s ním založit rodinu, kterou by mohl chránit a milovat. To byl případ i Katie a Josh Butler, kteří měli jediný sen. Chtěli mít společné dítě a tomu moct dát lásku, domov a bezpečí. Jejich cesta k tomuto cíli ovšem byla těžší, než by kdykoliv čekali.

Když otěhotněla, vše bylo úžasné

Jakmile se oba rozhodli, že chtějí založit rodinu, nemuseli dlouho čekat a Katie přišla s radostnou zprávou. Byla těhotná a za chvíli se mělo narodit jejich vytoužené dítě. Radost ovšem docela brzy vystřídaly obavy. Jakmile šla totiž žena ve dvacátém týdnu na kontrolu, zjistilo se, že se jejich malý syn nevyvíjí tak, jak by měl. Ve výsledku to bylo ještě horší, než na co se mohli připravit.

iZdroj fotografie: Unsplash

Hned po narození malého chlapce musel podstoupit několik operací, které byly potřeba k tomu, aby žil. Statečně jako rodina bojovali několik měsíců, ovšem potom to malý chlapec vzdal a navždy odešel na druhý břeh. Pro oba to byla velmi zdrcující zpráva, nemohli ale dělat nic jiného, než se s celou tragédií smířit a snažit se ji nějak zpracovat. Měli před sebou opravdu temné časy plné zármutku a beznaděje.

Osud jim dal druhou šanci

Byly to dva měsíce po nepěkném konci života malého chlapce, když Katie a Josh dostali telefonát z nemocnice. Tam si je moc dobře pamatovali a proto věděli, že nikomu jinému zavolat dříve nemohou. V nemocnici totiž zůstal čerstvě narozený chlapec, kterého kvůli jeho nemoci rodina opustila a on tak neměl domov.

Zdravotní sestra se páru okamžitě ptala, jestli by o něj neměli zájem a nechtěli si jej adoptovat. Nejprve je to trochu vyděsilo, přesto se rozhodli jet do nemocnice podívat. V momentě, kdy Braxe, jak se malý klučina jmenoval, uviděli, bylo jasné, že jejich srdce patří jemu. Bylo jim hned jasné, že jej prostě adoptují, ať to stojí cokoliv. Nyní žijí jako jedna rodina a co víc, zdravotní stav malého hrdiny se neustále zlepšuje.

Jak byste se rozhodli na jejich místě?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund