Několik měsíců před svatbou přišla o svou 1,5letou dceru. Je ale přesvědčená, že ji vidí na svatebních fotografiích

Malá dcera australského páru tragicky zemřela pár měsíců před jejich svatbou. Novomanželé na fotografii objevili mrazivý detail, kterého si jiní vůbec nepovšimli.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Žena přišla při děsivém incidentu o svou 1,5letou dceru. Dítě spadlo do malého bazénu u nich na dvorku a ačkoliv bylo brzy vytaženo, zemřelo v náručí své milované matky. Po nějaké době se rodiče dívky vzali. Při procházení fotografií z obřadu si všimli něčeho úžasného. „Smířila jsem se s faktem, že tu není, aby s námi sdílela tento výjimečný den, ale tohle dokazuje opak,“ řekla.

Její dcera zemřela za tragických okolností

Tahlia Brownová a Cecil Murphy přišli před časem o své dítě při strašlivé nehodě. Jejich 17měsíční dcera Taidyn spadla do nafukovacího vodního bazénu a začala se topit. Když Totty, jak bývala dcera láskyplně přezdívána rodiči, odjela se záchrannou službou do nemocnice, lékaři ji ihned uvedli do farmakologického kómatu. Dívku se bohužel nepodařilo zachránit. Totty zemřela matce v náručí.

Svatba nevěsta iZdroj fotografie: Depositphotos

Snažili se znovu najít štěstí

Tahlia a Cecil se nedokázali smířit se ztrátou svého milovaného dítěte. Každý den byl plný utrpení a touhy po ní. Pár se o pár měsíců později naučil po malých krůčcích opět radovat a dokonce se rozhodli pro sňatek. To, co se stalo během obřadu, je ohromilo a svým způsobem přímo ulevilo jejich utrpení.

Jedinečný detail na svatební fotografii

Stále truchlící pár tedy několik měsíců po smrti malé Totty uspořádal svatbu. Když si dojatá Thalia po obřadu prohlížela svatební fotografie, její pozornost upoutal jedinečný detail na jedné z fotografií. Na fotce, kde pózuje se svým manželem ve svatebních šatech v zelení obsypané zahradě, v dálce, za stromem, je vidět malý stín.

Duše dcery je údajně stále s nimi

Žena byla v onen okamžik přesvědčena, že se jednalo o ducha její mrtvé dcery. Hned vyrazila za nedaleko stojícím Cecilem a fotografii mu kvapně ukázala. O svůj objev se rozhodla podělit také na síť TikTok. „Věřím jen velmi málo náhodám a zázrakům v životě, zvláště po nedávné ztrátě naší dcery. Myslela jsem si, že se zkrátka naučím žít s tím hrozivým faktem, že ji už nikdy nespatřím, ale pak jsem si toho všimla,“ řekla ohromená Thalia Brownová. Podle obou rodičů to byl jasný signál, že je Totty neopustila.

@leah29murphy I don’t believe in many things, especially with the recent loss of our daughter had me thinking she wasn’t there sharing our special day with us, and this proves otherwise. I’m forever missing you my little shadow. 👼🏼💕#infantloss #paranormal #fyp #foryoupageofficiall #fypシ #tottymurphy #mybabygirl @[-O-] ♬ original sound – payton

Jak byste reagovali, kdybyste toto našli na vaší fotografii?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů