Další „Barbie“, která vydělává jen na plastiky. Podle názoru veřejnosti bývala krásná a úpravami se zničila

Tato žena touží vypadat jako panenka Barbie. Podstupuje proto mnohé finančně náročné plastické operace. Je to její vášeň a dělá ji to šťastnou.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Tara Jayne McConachy si svůj život bez plastické operace nedokáže představit. Stále si nechává vylepšovat svůj vzhled a nehodlá s tím přestat. Už za sebe utratila majlant a sama o sobě říká, že je vylepšenou verzí panenky Barbie. Spousta lidí si při pohledu na její fotky říká, jak asi vypadala před všemi úpravami. Odpověď překvapí úplně každého. Uživatelé internetu nemohou uvěřit svým očím.

Plat zdravotní sestry jí na operace nestačí

Možná si říkáte, jestli vůbec Tara někdy s plastickými operacemi přestane. Ona ale říká, že pokud jde o investování do jejího vzhledu, neexistuje pro ni žádná meze. Taře je nyní 33 let a denně pracuje jako zdravotní sestra, ale její plat rozhodně nestačí na všechny tyto operace. Aby vydělala peníze, pózuje nahá na webových stránkách.

Kolik zatím utratila za plastické operace? Tuto částku byste asi netipovali. Je totiž řeč o téměř 4,5 milionech korun. Žena si celkem šestkrát nechala operovat prsa a nos. Navíc si ještě nechala udělat botox a do hýždí si nechala dát implantáty. A rozhodně neplánuje přestat. Co by si chtěla nechat upravit dál?

Chce vypadat uměle

Nejprve bude následovat změna barvy očí, aby byla zelenější. Poté přijde pozvednutí obočí, pravděpodobně lícní implantáty, malý facelift a možná si nechá odstranit také pár žeber kvůli hubenějšímu pasu. Žena otevřeně přiznává, že chce vypadat uměle. Je to totiž její největší koníček. Podle Tary mají lidé různé koníčky. Jezdí na kole, hrají například fotbal, zkrátka dělají věci, které je baví. A ji baví plastické operace.

Když se jí někdo zeptá, jestli jí nechybí její původní vzhled, s jistotou říká, že opravdu ne. Se svým vzhledem totiž nebyla spokojená už v dětství a celý život milovala Barbie panenky. Takže jakmile dosáhla plnoletosti, začala s operacemi. A její rodina ji v tom plně podporuje, protože chtějí, aby Tara byla šťastná a spokojená.

Jak se vám proměna Tary líbí?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články