Jestli máte na ruce písmeno M, nebo někoho takového znáte, zbystřete. Znamená to jednu speciální vlastnost

Pokud na své dlani najdete písmeno M, prozradí to mnohé o vašem charakteru i osudu. Chiromantie je prastará a velmi zajímavá metoda výkladu.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Někdy čáry na dlani tvoří i obrazce a písmena, podívejte se na svou ruku a sami uvidíte. Každá z nich je velmi důležitá, takže čím více lidí na světě, tím více různých linií. Jedno z písmen, které tvoří řádky a na jehož význam se ptalo tolik lidí po celém světě, je písmeno M. Proč je tak důležité? Máte ho na dlani také?

Písmeno M na dlani

Lidé, kteří mají písmeno M na dlani, jsou nesmírně nadaní. Mají silnou intuici, spoustu energie, cit pro disciplínu a také smysl pro úspěch. Chcete-li rozjet úspěšné podnikání, neváhejte požádat o radu, nebo si pozvěte člověka, jenž má toto písmenko na dlani. Dalším zajímavým faktem je, že mnoho slavných lidí minulosti, včetně velkých vůdců, filozofů a proroků, mělo toto písmeno na dlani.

Otázkou ale zůstává, jestli jim právě tento znak pomohl k tomu, aby uspěli. Je možné, že když se podíváte blíže na chiromantii, můžete se o sobě dozvědět mnoho věcí, které vám pomohou rozhodovat se a vypořádat se s obtížemi. Také můžete snáze porozumět životu. Pokud má váš partner na dlani znak M, znamená to, že to s ním nebudete mít moc jednoduché, obzvláště, když je to žena.

Písmeno M mají jen vyvolení

Člověku, který má na dlani písmeno M, rozhodně nemůžete lhát, protože vám na nic neskočí. Pokud to uděláte, budete trpět spíše vy tím, jak jste byli naivní. Je silnější než vy, a to byste měli pochopit. V některých případech mají ženy s písmenem M na dlani velmi silně vyvinutou intuici, jež hraničí s jasnozřivostí. Když mají oba partneři na dlani písmeno M, je opět dáma obdařenější. Nejspíše za to může intuice, ta je u žen obvykle silnější.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V neposlední řadě by lidé s písmenem M na dlani neměli akceptovat průměrný život. To znamená, že když pracují v málo placené práci, nebo pokud tolerují nevhodného partnera kvůli dětem, psychicky je to ubíjí. Nikdy to nezkousnou a pak se hromadí pocit nerealizace, který je pomalu požírá zevnitř. Pokud jsou v takové situaci, měli by co nejdříve změnit svůj život a usilovat o vrchol, tam totiž patří.

Které písmeno jste si v dlani našli vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články