Zemřel jeden z nejznámějších herců světa. Ve věku 66 let podlehl rakovině. Nejbližší přátelé otevřeně přiznali, jaký opravdu byl

Slavný americký herec, mezi jehož nejbližší přátele patřil i Tom Hanks, zemřel v pátek 22. října. Bylo mu pouhých 66 let. Dlouhé dva roky bojoval s rakovinou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V pátek 22. října ráno zemřel všestranný sympatický herec Peter Scolari. Nejvíce se proslavil v seriálu Bosom Buddies nebo Girls, kde hrál uzavřeného tátu. Peter byl také dlouholetým přítelem Toma Hankse a spolu si zahráli ve filmu Lucky Guy. Zemřel ve věku 66 let a dva roky před svou smrtí bojoval s rakovinou. Bohužel neúspěšně.

Jeho začátky

Peter Thomas Scolari se narodil 12. září 1955. Jeho první role byla v roce 1980 a to si zahrál v televizním seriálu Have a good time Girls. Seriál sice neměl dlouhého trvání, ale producenti si Scolariho všimli, a tím se nastartovala jeho herecká kariéra.

Byl vybrán do seriálu Crossmates, kde si zahrál po boku Toma Hankse, který byl v té době naprosto neznámý herec. V tomto seriálu se Hanks a Scolari objevili jako dva mladí muži, kteří byli převlečeni za ženy, aby získali bydlení v budově, která je pouze pro něžné pohlaví.

Byli to dobří přátelé

Po tomto seriálu zůstali s Tomem opravdu dobrými přáteli. Scolari prozradil, že na jeho svatbě Hanks prostě nemohl chybět. V rozhovoru řekl: „Nemůžu přijít na to, co jsem v životě udělal, aby mi poslal tak dobrého přítele, jako je Tom.“

Byl to skvělý herec

Scolari také vyhrál cenu Emmy v roce 2016 za roli otce v seriálu Girls. Příznivci klasických komedií si ho mohou pamatovat ze sitcomu Newhart, kde si zahrál hlavní roli. Ve filmech Batman vystupoval v nezapomenutelné roli jako komisař městské policie Gothian Gillian B. Loeb.

Co o něm napsali ostatní

Robert King ve svém tweetu napsal: „Peter Scolari, který dnes zemřel, byl jedním z nejzábavnějších lidí, se kterými jsem kdy pracoval. Byl naprosto úžasný. Bude nám moc chybět.“ A legenda ze StarWars Mark Hamill napsal: „Byl to perfektní herec. Bylo pro mě opravdu těžké dozvědět se o jeho smrti. Nikdy jsem bohužel neměl tu příležitost s ním pracovat, ale jsem vděčný za jeho skvělé výkony.“

Znali jste tohoto skvělého herce?

Zdroj: CNN

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články