Byli si jisti, že pro svého syna našli dobré hlídání. Díky psovi ale vyšla najevo drastická pravda

Když mladý pár najal chůvu pro svého chlapce, myslel si, že udělal správné rozhodnutí. Jakmile se však změnilo chování rodinného psa, začali být rodiče ostražití.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Psi jsou opravdu úžasná stvoření. Každý, kdo s nimi někdy strávil delší dobu, může říci, že se s nimi rychle navazuje silné pouto. Jsou plní empatie a dalších vlastností, kterými nám přirůstají k srdcím. Každý den slýcháme příběhy o tom, jak psi zachraňují životy, nebo varují před hrozícím nebezpečím. Velmi často zvládnou odhalit věci, které my nedokážeme. Jedním z takových příběhů je i tento.

Všechno se zdálo být v pořádku

Benjamin a Hope Jordanovi se nedávno přestěhovali do Charlestonu v Jižní Karolíně. Potřebovali najít chůvu, která by hlídala jejich malého chlapce Finna. Po náležitém hledání a pohovorech si mysleli, že našli správnou osobu. Jednalo se o mile působící ženu, jež měla údajně s dětmi dlouholeté zkušenosti. Pět měsíců po najmutí této chůvy si však rodiče začali všímat změny v chování psa.

Rodiče po chvíli zpozorněli

Podle rodinného psa Killiana něco nebylo v pořádku. Vrčel na podezřelou chůvu pokaždé, když se k Finnovi přiblížila, jako kdyby instinktivně věděl, že s chlapcem nemá dobré úmysly. Benjamin po incidentu uvedl: „Postupně k ní začal být agresivnější. Tehdy si má manželka opravdu začala všímat určitých změn.”

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rozhodli se nastražit odposlech

S rostoucím podezřením Hope se pár rozhodl nastavit jejich telefon tak, aby zaznamenával zvuk na pozadí. Nechali přístroj pod gaučem kvůli zdokumentování toho, co se děje, když nejsou nablízku. Doufali, že vše půjde podle plánu a chlapci se nic nestane. Jakmile však Hope přehrávala nahrávku, uvědomila si hrozivý důvod psova chování.

Chůva celou dobu chlapce tyranizovala

„Sedm a půl hodiny můj syn skoro pořád plakal. Nadávala mu, křičela na něho, vše zcela bez důvodu. Chůva byla vůči našemu synovi brutální, týrala jej,” uvedla žena. Benjamin a Hope také slyšeli zvuky nějakých úderů. Oba byli naprosto v šoku. Se slzami v očích přivinuli chlapce do náruče a na chůvu zavolali policii. Dotyčná žena je nyní naštěstí za mřížemi a čeká na ni trest od jednoho do tří let vězení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hrdina dne byl náležitě oceněn

Tento příběh je pouze dalším příkladem toho, proč byste měli vždy zvážit adopci psa. Bez Killianova varování by Finnovi rodiče chůvu nejspíše nepodezřívali z něčeho špatného. Pokud přece jen ano, mohlo by už být příliš pozdě. Rodiče psa ihned pochválili a slíbili, že si nadosmrti budou vážit jeho ochrany nad jejich synem.

Jaké jsou vaše zkušenosti s hlídáním dětí?

Zdroj: JoshHour
Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články