Kříženec labradora se pomstil novorozeným dvojčatům nejhůř, jak mohl. Zřejmě žárlil, že mu majitelé nevěnují pozornost jako dřív

Jindy klidný pes zřejmě ze žárlivosti zabil novorozená dvojčata. Manželé, kteří se dlouhá léta pokoušeli o založení rodiny, jsou zdrcení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Téměř 10 let se manželé Elaine a Regis Novaisovi marně pokoušeli o dítě. Moc po něm toužili, ale počít potomka se jim nedařilo. Po složitých útrapách, které kvůli tomu museli absolvovat, se na ně nakonec usmálo štěstí. Ženě se podařilo otěhotnět a předčasně císařským řezem porodila dvojčata Anne a Analú.

Z miminek se rodiče dlouho neradovali

Štěstí novopečených rodičů však netrvalo dlouho. V jejich domě v brazilském městě Piripá došlo k obrovské tragédii. Zatímco si 29letá Elaine povídala se sousedkou, její krásné dcerky ležely v ložnici. Když uslyšela pláč dvojčat, okamžitě k nim běžela. Na šestadvacetidenní holčičky zaútočil pes, který s rodinou žil už 5 let.

Podle svědectví příbuzných byl vždy klidný, přátelský a učenlivý. Agresivně na nikoho tento míšenec labradora a amerického foxhounda nikdy nezaútočil, až nyní. Zřejmě žárlil, protože náklonnost jeho majitelů se přesunula k dvojčatům. Vyděšená matka psa okamžitě odtáhla od svých miminek, ale bylo už pozdě.

Dvojčata zemřela v den, kdy se měla narodit

Dvojčatům zvíře způsobilo velmi vážná zranění. Před příjezdem záchranky holčičkám poskytla pomoc sousedka, která je zdravotní sestra. Jedna z dcer na následky zranění okamžitě zemřela, což potvrdili lékaři v nemocnici. Druhá holčička byla vážně zraněná a utrpěla zástavu srdce.

#Repost @instablog9ja ・・・ Jealous family dog mauls newborn twin girls to death . . Newborn twin sisters died after they…

Zveřejnil(a) Nowupdateonline.com.ng dne Čtvrtek 2. července 2020

Navzdory všem snahám lékařského týmu se ji nepodařilo zachránit. Předčasně narozené holčičky zemřely v den, kdy byl podle gynekologů termín jejich porodu. Zdrcená matka se zhroutila a skončila v péči lékařů. S manželem se zoufale pokoušeli o založení rodiny přes 9 let. Co se po útoku stalo se psem, to není jasné, policie případ vyšetřovala.

Proč podle vás pes na dvojčata zaútočil?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství