Skupina 70 tanečníků předvedla dechberoucí choreografii. Jsou tak dokonale synchronizování, až se z toho motá hlava

Představení, jako je právě toto, vyvolává v divácích úžas a zůstane vryto do mysli ještě dalších několik dní. Je opravdu skvělé.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Taneční skupina s názvem Emerald Belles má úžasně talentované členy, kteří mají tendenci vystupovat v neobvyklém a skutečně jedinečném stylu. V angličtině se mu říká „high kick“, což v překladu znamená „vysoký kop“. Jedinečné kostýmy, pohybové linie, choreografie a úžasná harmonie, jež charakterizuje jejich produkce během vystoupení, jsou zkrátka dokonalé.

Důkladně nacvičené vystoupení

Když člověk působí v nějaké taneční skupině, většinou se musí pořádně naučit zadanou choreografii. Nad tou totiž její autor musel strávit opravdu hodně času, protože bylo třeba, aby na sebe všechno navazovalo a vše vypadalo dokonale. Proto trvá spousty hodin, než to tanečníci vůbec pořádně natrénují. Až poté s tím mohou jít někam vystupovat.

iZdroj fotografie: Pexels

Stejně to rozhodně měli i tanečníci z této skupiny, kteří se rozhodli na taneční soutěži předvést právě toto vystoupení. Každý, kdo nacvičené číslo viděl, musel uznat, že určitě muselo trvat hodně dlouho, než se něco takového naučili. Vystoupení totiž nemělo jedinou chybu, protože se všichni aktéři pohybovali naprosto stejně.

Podívejte se sami

Pohled na tuto taneční skupinu je opravdovým zážitkem. Nikoho by ani nenapadlo zpochybnit jejich tvrzení, že toto je jejich nejtěžší a zároveň nejkrásnější vystoupení. Jejich výkon totiž mluví sám za sebe. Rozhodli se vystoupit na taneční soutěži s názvem Showmakers of America. Pokud dnes chcete vidět něco opravdu poutavého, nenechte si ujít toto video!

Jak se vám jejich vystoupení líbí?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla