Bezohledný muž na parkovišti zabral 2 parkovací místa. Řidiči mu za to dali pořádnou lekci

Nafoukanost a drzost se rozhodně nevyplácí. To zjistil muž, který si za své bezohledné parkování vysloužil výchovnou lekci.

parkoviště i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Parkování, to je obrovský problém snad ve všech městech nejen České republiky. Lidé si totiž pořizují stále více vozidel, a tak není neobvyklé, když jedna tří nebo čtyřčlenná rodina vlastní více než dvě auta. Pokud tedy nemají rodinný dům s možností parkování nebo garáž, do které by vozidlo umístili, zahlcují tak zbytečně veřejná parkoviště. A když se navíc při nedostatku volných míst objeví muž jako na videu, není divu, že si zaslouží výchovnou lekci.

Za svou drzost si vysloužil pořádnou výchovnou lekci

Někteří majitelé vozidel si myslí, že jim patří celé parkoviště. Nechtějí, aby jim někdo jejich auto odřel či nějak poškodil, a tak se postaví drze přes dvě parkovací místa. A to tak, že mají dělicí čáru přímo mezi koly. Jeden takový frajírek takto zaparkoval na jednom z veřejných parkovišť. Všimli si toho ale dva lidé, kteří se rozhodli udělit tomuto nafoukanému řidiči pořádnou lekci.

Šoféři tedy zaparkovali svá velká vozidla tak, aby se do svého auta nemohl drzý řidič dostat. A jak blíže popisuje danou situaci web DobréSprávy, poté se ukryli a připravili kameru, aby tak mohli zachytit reakci znevýhodněného muže.

Video poté zveřejnili na YouTube, kde má nyní již více než čtyři miliony zhlédnutí a tisíce komentářů, ve kterých internetoví uživatelé nad celou situací pobaveně diskutují.

Nemohl se do svého vozu nijak dostat

Když muž přijde ke svému zabarikádovanému vozu, nechápe, co se děje. Naštvaně kopne do pneumatik obou blokujících vozidel a snaží se vymyslet způsob, jak se do svého auta dostat. Zkouší otevřít postupně všechny dveře, ale marně. A tak mu nezbyde nic jiného než se do vozu nasoukat otevřeným kufrem. Poté potupně z parkoviště odjíždí. Očividně mu ale dalo práci se k volantu dostat.

Tato výchovná lekce jej jistě od příštího parkování přes dvě místa odradí. Stejně tak i možné ostatní frajírky, kteří to zvažují. Mohli by totiž narazit na podobně nápadité řidiče. A pokud ne, jistě si za svou drzost vyslouží něco dalšího, možná mnohem horšího. Ona totiž karma je opravdu zdarma, jak jsme na DámskémDeníku již zmiňovali. To poznal také muž, který se snažil ukrást auto, což se mu ale šeredně vymstilo.

Co říkáte na tuto výchovnou lekci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články