Zloděj se násilím snaží dostat do auta, aby ho vyloupil. Karma je ovšem zdarma, zde je příklad

Úsměvné video nezkušeného zloděje, jenž se snažil dostat do auta, přesně dokazuje, že karma je opravdu zdarma.

zloděj u auta i Zdroj fotografie: iStock
                   

Slovíčko karma se v posledních letech velmi rozšířilo. Používá jej stále více lidí, přestože jeho význam mnoho lidí nezná. Dá se jednoduše přirovnat k přísloví: „Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.“ Takže pokud člověk udělá jinému něco zlého, karma jej dostihne a po zásluze mu bude odměněno. Své o tom ví také muž, který měl velmi zlé úmysly, což se mu rozhodně nevyplatilo.

Nezkušený zloděj dostal lekci

Lidé si v poslední době nechávají stále častěji instalovat domovní kamery. Je to způsobeno především zvýšenou kriminalitou a nárůstem zlodějů. Díky těmto malým přístrojům se jim tak snáze podaří zachytit případného pachatele, který se jim snaží vloupat například do zahradního domku, domu samotného nebo do zaparkovaného auta. A právě takový čin je zachycen na jedné z domovních kamer. Video samotné bylo poté sdíleno na kanále YouTube.

Na zdařilé krádeži auta by nebylo nic tak zvláštního, ovšem tento zloděj se v loupežnickém řemesle pravděpodobně ještě moc nevyzná. Rozhodně se tedy nejedná o zkušeného lupiče. Mladík zachycený na videu se rozhodl, že těžkou cihlou rozbije okýnko stojícího auta. Poté měl pravděpodobně v úmyslu buď ukrást veškeré cennosti a věci, které se ve voze nacházely, nebo v horším případě odcizit celé vozidlo. Karma jej však dostihla velmi rychle.

Karma je opravdu zdarma

Rozhodně celý tento trestný čin nedopadl podle zlodějových představ. Cihla, kterou hodil do okýnka, se totiž od velmi pevného skla odrazila a udeřila jej přímo do obličeje. V bolestech se svíjející lupič si tedy krádež rychle rozmyslel a raději z místa utekl. Celá nahrávka, na kterou se můžete podívat přímo zde, dokazuje, že každý zlý čin bude dříve či později po zásluze potrestán. Stejně jako v případě muže, o němž jsme se na DámskémDeníku již dříve zmiňovali. Ten kopl do toulavého psa, čehož poté velmi litoval.

Přestože se případy kradených aut snižují, dojde v České republice k tisícům krádeží aut ročně, což zmiňuje také web PrověřeníAuta. A rozhodně se nekradou pouze vozidla, ale také jejich součástky nebo věci a cennosti v nich uložené. Jak totiž bývá často psáno na parkovištích: „Auto není trezor.“ A na to by měli všichni řidiči myslet a raději ve svých autech nenechávat nic důležitého a cenného. A při odchodu své vozidlo zkontrolovat, zda je opravdu pečlivě zabezpečeno.

Měli jste již ve svém životě zkušenost s karmou?

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články