Na pláži kopnul do psa, karma však na sebe nenechala dlouho čekat. Během okamžiku svého činu pořádně litoval

Zvířata jsou živá stvoření a lidé by se k nim měli chovat s respektem. Zásah spravedlnosti schytal muž, který se rozhodl, že ublíží opuštěnému psovi.

Pes i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Ke každému zvířeti by se měl člověk chovat s respektem, a to i v případě, že není jeho. Například toulavé kočky a psy lidé často odhání pryč, místo aby se jim snažili pomoci. Některá zvířata se pak dočkají velmi ošklivého zacházení, kdy je lidé začnou ještě ke všemu týrat. Přitom by stačilo zavolat do nějaké instituce, která by si pro psa či kočku přijela a postarala se o ně tak, aby se mohli vrátit do běžného života.

Zvířata mohou být nevinná

Některá zvířata může potkat špatný osud, aniž by na tom nesla nějaký podíl viny. Spousta psů se na ulici ocitne buď úplnou náhodou, nebo například kvůli nezodpovědnosti jejich majitele. Často se psi zatoulají po ohňostroji, kdy je rány vyplaší a oni hledají nějaký úkryt. Tak se mohou zaběhnout do míst, kde to neznají, a nevědí kudy jít zpět domů. Spoustě z nich se naštěstí podaří opět se shledat se svým majitelem, který si jistě dá příště na tuto situaci větší pozor.

Pes byl opuštěný

Jednoho dne se parta mladých lidí rozhodla strávit nějaký čas na pláži. Vše vypadalo na poklidný podvečer skupiny několika známých, kteří si společně užívali strávené chvíle u moře. V jeden moment však spatřili v dáli něco chlupatého. Při detailnějším pohledu zjistili, že se jedná o psa, který jen tak sedí na pláži. Všichni očekávali, že se každou chvíli objeví i majitel zvířete, který ho venčí. Dlouhou dobu nikdo nešel, což se jim zdálo podivné.

Pes iZdroj fotografie: Pixabay

Muž měl hloupý nápad

Jeden z mužů, jenž byl s ostatními na pláži, dostal velmi hloupý nápad. Rozhodl se totiž, že se rozeběhne a do opuštěného psa kopne. Jeho kamarád se rozhodl vše natočit na svůj mobilní telefon a všem to přišlo jako veliká sranda. Muž se tedy rozeběhl a vyrazil přímo za psem. Bylo vidět, že muž má jediný úmysl, kterým bylo dostat se co nejrychleji ke zvířeti a způsobit mu kopancem bolest.

Vše mělo dohru

Jakmile byl muž ke zvířeti blíže, bylo vidět, že si jej pes všiml. Na poslední chvíli stihl uhnout a násilník upadl. To však nebyla jediná dohra jeho špatného úmyslu. Kousek od místa, kde mělo dojít k útoku, čekala totiž smečka dalších psů. Ti si všimli nevhodného mužova jednání a okamžitě za ním vyrazili, aby jej potrestali. Nakonec jej zahnali až do moře, kam se za ním už nevydali. Tak jako tak smečka násilníka celkem slušně prohnala a probudila v něm určitě velmi špatné pocity. Příště si snad tento člověk uvědomí, že takové jednání je špatné.

Jak byste se k muži zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články