Tatínek přišel na geniální fintu, jak uklidnit svou plačící dceru. Ženu by to nenapadlo

Tatínek přišel s nápadem, jak nejlépe uklidnit svou dceru. Tento trik sdílel na sociálních sítích, aby tak inspiroval i ostatní bezmocné rodiče.

Batole se vzteká a pláče i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý rodič ví, že děti mají své nálady, které ještě neumí zcela ovládat. Nesplněná přání způsobují jejich křik a pláč, což je především na veřejných místech velmi nepříjemné. Výchova dětí má dvě strany mince. Zaprvé je hodně zábavná a přináší mnoho šťastných chvil, zadruhé ale může být také velmi nekomfortní. Pokud si v situacích, kdy vaše dítě pláče, nevíte rady, vyzkoušejte tuto metodu, s níž přišel jeden tatínek.

Díky tomuto triku své dítě uklidníte

Nejen noví rodiče někdy nedokáží své děti ovládat. I ti zkušenější jsou často bezmocní, když jejich ratolest hlasitě pláče a křičí na celé kolo. V takové situaci je zcela běžné, že se matka nebo otec cítí frustrovaně, rezignovaně a na konci svých sil. To se stává obzvláště v obchodech při nakupování nebo v restauracích plných hostů. Tyto negativní pocity navíc zesilují znechucené pohledy druhých.

Naštěstí existuje způsob, který v těchto nepříjemných situacích funguje téměř na sto procent. Díky němu budete vždy vědět, jak se zachovat, abyste své dítě uklidnili doma i na veřejných místech a vyhnuli se komentářům přihlížejících. Díky tomuto triku se vám podaří rychle uklidnit nejen své plačící batole, ale také sebe. A když je spokojený rodič, je šťastné i dítě.

Muž svou metodu předvádí na videu

Jeden pohotový tatínek nasdílel na sociálních sítích svůj patent. Jak sám zmínil, tato finta funguje, vždy když jeho dcera začne vyvádět a plakat. Zveřejnil také video, na němž drží v náručí své dítě, které křičí a roní slzy jako hrachy. Po chvíli se tatínek své dcerky zeptá: „Pláčeme?“ Jeho dcera i nadále pláče, ale brzy nastane změna. Muž se koukne na svou holčičku a řekne: „Teď jsem na řadě já.“ A začne nahlas vzlykat. Dívka je z celé situace očividně v šoku, obzvlášť když vidí svého tátu plakat.

Po chvilce muž přestane ronit slzy a naopak pobídne k pláči svou dceru. Zpočátku mu sice trochu odporuje, ale pak zase začne vzlykat. Tento dialog se mezi nimi střídá. Někdy brečí otec, někdy naopak dívka. Na konci videa je vidět, že se díky tomuto triku dívka zcela uklidní a přestane plakat. Tento vynalézavý muž zdůraznil, že tuto metodu používá, vždy když jeho dcera nezvládá své emoce. Podle něj by to ženu nikdy nenapadlo.

Co říkáte na tuto metodu?

Zdroj: Genialne
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články