Požádal přes 100 cizinců, aby si s ním zatančili. Vzniklo geniální video, které se stalo rázem internetovou senzací

Dva měsíce žádal rodinu, přátele, známé a cizí lidi, aby si s ním během jeho cesty po Americe a Kanadě zatancovali. Poté sestavil skvělé video.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   


Setkávání s novými lidmi a poznávání různých kultur je samo o sobě velmi vzrušující. Matt Bray se však rozhodl, že svoji cestu za poznáním ještě více ozvláštní. Na své cestě dlouhé 1600 mil se rozhodl zahájit projekt, který nazval 100 lidí tančí. Oslovil svou rodinu, své známé, ale i naprosto cizí lidi, kteří se rozhodli projektu zúčastnit a na jeho cestě si s ním zatancovali.

Všechno zaznamenal na video

Každý taneční krok nadšených známých i neznámých Matt Bray zaznamenával na kameru. Po návratu domů potom strávil několik hodin stříháním kamerových záznamů veselých a tančících lidí. Vznikl klip, který má necelé čtyři minuty a zachycuje něco neuvěřitelného. Číší z něj radost ze života, nadšení zapojených lidí a eufórie. Během cesty po Americe a Kanadě tančil na písen GOne od JR JR.

iZdroj fotografie: Pixabay

Celý klip začíná doma v pokoji s magnetofonem, kde Matt převede několik tanečních kroků. V dalším záběru již mladý cestovatel tancuje v přírodě i ve městě. Objeví se v knihovně nebo v parku mezi lidmi, kde osloví dva kolemjdoucí a několik tanečních kroků je naučí. Stejně tak to pak zopakuje na dalších místech, kde náhodné kolemjdoucí učí jednoduché taneční kroky.

Místa se mění, tanec zůstává stejný

Během klipu se Matt s dalšími lidmi ocitne na mostě, v tělocivčně nebo na přechodu pro chodce. Choreografii nadšenci cvičí před kostelem, uprostřed města i na břehu jezera. Objevují se záběry natáčené před nákupním centrem, stejně tak jako na silnici, okolo které jsou jen pustiny. Tančí se na pláži i na balkónech budov. V některých záběrech jsou tanečníci jen dva, jindy je tam celí skupina tančících lidí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jedno mají však všechny záběry společné. Ať jsou na videu jednotlivci, dvojice nebo skupiny, vždy jsou nadšení pro danou věc. Ať už tančí doma nebo na ulici v plavkách nebo svatebních šatech, vždy je hřeje pocit, že jsou součástí něčeho neobvyklého a velkého. Video je velmi inspirativní. Podívejte se na video a jistě budete mít chuť také něco podobného vyzkoušet.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články