Líbanky v tropickém ráji s trpkou příchutí. Novomanželé objevili v ubytování skrytou kameru a následně byli obviněni ze lži

Pronajali si na líbánky byt přes službu Airbnb. Když se ubytovali, vzpomněli si na nepříjemné situace, které sdíleli někteří klienti. Nečekali, že se zařadí do skupiny poškozených.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Líbánky by měly pro novomanžele představovat jedno z nejšťastnějších období. Užívat si vzájemnou lásku a společně oslavit vstup do nové etapy života. Očekáváte, že vaše líbánky budou znamenat perfektní hotel se skvělými službami, písčitou pláž, koktejly, zábavu atd. Tento pár však na svou cestu nebude šťastně vzpomínat. O svůj hrůzný zážitek se novomanželé Pšeničkovi z Pardubic podělili s naší redakcí a rozhodli se jej uveřejnit, aby varovali ostatní.

Pronajali si byt přes službu Airbnb

Vzhledem k tomu, že svatba je celkem nákladná záležitost, mladý pár se snažil něco málo ušetřit alespoň na líbánkách. Nezařídil si pobyt v hotelu, ale pronajal si byt přes službu Airbnb. Pokud jste o Airbnb ještě neslyšeli, v podstatě se jedná o krátkodobý pronájem své nemovitosti turistům. Představte si, že celé léto trávíte na chalupě a váš byt je 2–3 měsíce prázdný. Můžete jej pronajmout cestovatelům z celého světa, kteří hledají výhodné ubytování.

Abychom se ale vrátili k páru, který čekalo nemilé překvapení. Když dorazili na adresu pronajatého bytu, žena si vzpomněla na nepříjemné zážitky, které někteří zájemci o Airbnb zažili a podělili se o ně s ostatními. Například se v ubytování nacházely skryté kamery, které měly zaznamenat chování nájemců, jak uvádí magazín TheAtlantic. Něco takového je ale podle pravidel služby nepřípustné.

elektrická zásuvka iZdroj fotografie: Freepik

Kontrola nového ubytování

Ačkoli neočekávali, že by se něco podobného mohlo stát i jim, chtěli být obezřetní a provizorní domov si nejdříve důkladně prozkoumat. Když muž posvítil do elektrické zásuvky, světlo se od něčeho odráželo. Rozebral panel a šokovaně hleděl na skrytou kameru v zásuvce. „Přestože jsme skrytou kameru hledali, nikdy bychom nečekali, že ji skutečně najdeme. Nacházela se v ložnici a mířila přímo na postel,“ uvádí šokovaný muž.

Ihned pořídil fotografie jako důkaz a udělal dobře. Po konfrontaci s majitelem bytu byli manželé obviněni ze lži. Vše nahlásili na policii a bylo zahájeno vyšetřování, které mělo celou situaci prověřit. Majitel si stojí za svým, že si nájemci vymýšlejí. Ti ale mají v ruce snímky, které dokazují opak. Novomanželé se tak přidali ke skupince mladých dívek, která zjistila, že je v pronajatém apartmánu nahrávána skrytou kamerou, psali jsme o nich dříve na DámskémDeníku.

Co byste na místě novomanželů dělali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články