Video: Pouliční hudebník vyzval muže z publika, aby si s ním zazpíval známou píseň. Společně by vyprodali celou arénu

Lidé žádají populárního performera, aby jim za ulici zahrál písničky na přání. Občas vyzve někoho z davu, aby si s ním vystoupil. Co se tentokrát stalo ovšem nečekal.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pouliční umělec Dovydas je známým a uznávaným hudebníkem na Floridě. Skládá hudbu, píše texty, zpívá a hraje na několik nástrojů. Je také hodně populární na YouTube. Jeho vystoupení na ulici obvykle přilákají velké davy. Lidé ho žádají, aby jim zahrál oblíbené skladby na přání. Dovydas zároveň do svých vystoupení vtahuje i přihlížející, aby si s ním zazpívali.

Zrodila se hvězda

Někdy se i na ulici může zrodit hvězda. Přesně to se stalo ve floridské Sarasotě. Jeden z fanoušků požádal Dovydase, aby zahrál skladbu Tennessee Whiskey, ale umělec si nebyl příliš jistý, zda ji bude schopen dokonale interpretovat. Naštěstí se přihlásil jeden muž z davu, Vere Hill, a nabídl se, že píseň zazpívá. Dovydas ho s radostí pozval, aby s ním vystoupil.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poté, co našli správnou tóninu a aranžmá, nastal čas, aby muži společně píseň zazpívali. Přestože se Dovydas a Vere Hill setkali poprvé, zahráli skladbu, jako by ji předtím měli nacvičenou stokrát. Nikdo nečekal, že hrdlo neznámého muže ukrývá oduševnělý a silný hlas, kterým si přítomné okamžitě podmanil. Vystoupení strhlo všechny v publiku i samotného Dovydase.

Video viděly miliony lidí

Hit Tennessee Whiskey zazpíval Vere Hill úžasně a publikum po něm začalo šílet. Diváci, kteří nechtěli na toto úžasné vystoupení zapomenout, vytáhli své telefony, aby vystoupení nahráli. Je vidět, že do zpívání Vere Hill dal celé srdce. Dovydas video sdílel na svém youtubovém kanálu. Stalo se okamžitě virálem, který zhlédly miliony lidí na celém světě.

Dovydas řekl, že měl husí kůži, když Vere Hill začal. „Jsi hladká jako Tennessee Whiskey. Jsi sladká jako jahodové víno. Jsi hřejivá jako sklenka brandy a medu, na tvou lásku zůstávám pořád silná,“ zpíval neznámý talentovaný zpěvák. Vysoké ani nízké tóny balady mu nedělaly žádný problém. Nad jeho interpretací žaslo publikum, Dovydas i miliony fanoušků na sítích.

Co říkáte na vystoupení Vere Hilla?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla