Ve svatební den žena zjistila, že synovou nevěstou je její dlouho ztracená dcera. Přesto se sňatek uskutečnil

Matka zjistila, že žena, již si chtěl její syn toho dne vzít za manželku, je její dlouho ztracená dcera. Svatba však poté proběhla bez problémů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den patří k těm vůbec nejkrásnějším v životě. Novomanželé na něj nikdy nezapomenou. Všechno je dokonalé a ve vzduchu je láska, štěstí a spousta pozitivních emocí. Někdy ale také napětí, které zažil při svém velkém dnu jeden čínský pár v Su-čou v čínské provincii Ťiang-su. Postarala se o něj matka ženicha. Chvíli to vypadalo, že ze svatby sejde.

Poznala v nevěstě ztracenou dceru

Žena se rozplakala, když v synově nevěstě identifikovala svou dlouho ztracenou dceru. Všimla si totiž mateřského znaménka na ruce své nové snachy, které bylo podobné tomu, co měla její dcera. Zeptala se rodičů nevěsty, zda dívku před 20 lety neadoptovali. Zvláštní otázkou byli překvapení a zaskočení.

To, že nevěsta není jejich biologické dítě, totiž bylo rodinné tajemství. Nakonec ale ženě prozradili pravdu. Před několika lety našli u silnice holčičku, kterou vychovali jako vlastní dceru. Nevěsta se při vyslechnutí příběhu o své minulosti rozplakala. Také se chtěla o svých biologických rodičích dozvědět víc. Okamžik setkání se svou biologickou matkou později popsala jako šťastnější než samotný svatební den.

Matka řekla synovi, že je adoptovaný

Vypadalo to, že ze svatby sejde. Pro oba mladé lidi to byl hořkosladký konec. Nemohou se vzít, protože jsou sourozenci. Jaké ale bylo překvapení všech, když jejich matka proti sňatku přesto nic nenamítala. Žádali ji proto o vysvětlení. Chtěli to mít už všechno za sebou. Příběh se však ještě více zamotal. Matka řekla synovi, že je adoptovaný.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po ztracené dceři totiž žena pátrala několik let. Poté, co ztratila veškeré naděje o jejím nalezení, se rozhodla pro adopci a osvojila si opuštěného chlapce. Řekla jim, že se mohou klidně vzít, protože nejsou biologickými sourozenci. Ženich byl zaskočený, neměl o tom ani tušení. Přesto ale byli s nevěstou rádi, že jejich sňatku už nic nebrání.

Jaké vzpomínky máte na svatbu?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?