Když se nevěsta probudila ve svatební den, cítila se divně. Podívala se na matraci a nechápala, co se stalo

Svatba mladého páru visela na vlásku. Když nevěsta skončila na nemocničním lůžku, nikoho by nenapadlo, že jeden z nejhezčích dní v životě bude mít takovou dohru.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den je pro většinu lidí jedním z nejšťastnějších v jejich životě, takovým, na nějž budou vždy vzpomínat. Mladý pár si ho bude pamatovat ještě z jiného důvodu. Předsvatební přípravy totiž vrcholily a vysněný obřad na radnici měl být už za pár hodin. Pak se ale stalo něco nečekaného. Nevěsta musela do nemocnice. Zdálo se, že ze svatby sešlo.

Miminko mělo přijít na svět za měsíc

Na svatbu se Deborah a Shane Callandretovi z městečka Independence v americkém Oregonu těšili od chvíle, kdy se zasnoubili. Žena navíc otěhotněla, takže všechno logicky směřovalo k uzavření manželství. Měl to být jejich velký den. Termín narození miminka byl naplánovaný až za měsíc, takže by stihli i líbánky. Jenže někdy se všechno zvrtne, protože život to prostě naplánoval jinak.

V den svatby totiž přišly na Deborah porodní bolesti. Vypadalo to, že malá dcerka na svět přijde dřív. Namísto na radnici se pár vydal do nedaleké nemocnice. Lékaři ženu vyšetřili, ale čas porodu ještě nenastal. Přesto ji raději hospitalizovali. To znamenalo, že se svatba bude muset zrušit. Pár byl smutný, ale zdraví nastávající maminky a miminka byly důležitější.

Mladý pár se vzal v nemocnici

Když se zdravotníci dozvěděli, že se pár měl ten den vzít, nabídli jim, aby udělali svatbu v nemocnici. Sice to nabouralo původní plány, ale pár si řekl, že to je nejlepší řešení. „Je to požehnání, že se můžeme postarat o rodiny a že dokážeme uskutečnit každou část jejich příběhu,“ řekla porodní asistentka Terri McCarrellová.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na improvizované svatbě nechybělo jídlo a nealkoholické nápoje z oddělení nutričních služeb. Květiny a dekorace obstarali zdravotníci. Obřad vedl nemocniční kaplan. Byla to naprosto úžasná a krásná věc, kterou pro mě a mého manžela udělali,“ dojatě vzpomíná Deborah. Hned následující den po svatbě se novomanželům narodila dcera, které dali jméno Aponi.

Co říkáte na improvizovanou svatbu v nemocnici?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech