Nevěsta před svatbou připravila seznam požadovaných darů. Po obřadu vypukla obrovská hádka. Novomanželé nedostali to, co chtěli

Novomanžele zorganizování svatby stálo hodně úsilí i finančních prostředků. Očekávali, že jistou náplastí budou právě svatební dary. Jeden byl ale příčinou incidentu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svatební den je pro většinu snoubenců jedním z nejkrásnějších v životě. Proto se na něj páry chystají měsíce dopředu a snaží se vše zorganizovat tak, aby jejich velký den byl opravdu perfektní. Stojí to dost úsilí, ale také hodně peněz. Spousta novomanželů doufá, že se jim náklady vrátí v podobě svatebních darů. Podobně jako čtenářka DámskéhoDeníku Pavla Z. z Brna. „Nemůžu uvěřit, co jsme dostali jako svatební dar,“ napsala nám do redakce.

Svým darem se nám vysmála, stěžuje si nevěsta

Pro nevěstu i ženicha bývá svatební den sice kouzelný, ale také poměrně stresující. Snadno se pak může stát, že nahromaděné emoce vyplavou na povrch v nevhodný okamžik. Podobná situace nastala i na svatbě paní Pavly. „Moje nejlepší kamarádka se mnou prožívala všechny předsvatební přípravy a párkrát jsme se kvůli nějakým věcem pohádaly. Na svatbě tomu ale dala korunu,“ stěžuje si paní Pavla.

Nevěsta se ženichem

Rozbalovala svatební dary a zalapala po dechu: Nevěsta ukázala, co s manželem dostali

Před svatbou totiž snoubenci připravili seznam svatebních darů, které by si přáli. „Všichni pozvaní hosté o seznamu věděli. Mohli si předem vybrat, co nám chtějí věnovat. Byly tam sice drahé věci, ale i levnější, třeba malé spotřebiče do domácnosti. A moje nejlepší kamarádka ten seznam nejenže ignorovala, ale v podstatě se nám svým darem vysmála do očí,“ uvedla paní Pavla s tím, že právě od ní by něco takového nečekala.

Kamarádka s manželem ze svatby zmizeli

Nevěstina kamarádka i manžel jsou poměrně bohatí. Ze seznamu darů si ale nevybrali, a tak se rozhodli dát novomanželům něco speciálního. Do obálky vložili dárkovou poukázku na speciální proceduru. Když jsem viděla tu obálku, myslela jsem si, že mě trefí šlak. Vždyť vědí, že máme finanční problémy, a oni mají na to, aby koupili v podstatě cokoli na světě, a dají nám obálku,“ rozčiluje se paní Pavla. Její ostrá reakce odstartovala pořádnou hádku, do které se zapojila řada svatebčanů.

Nevěsta drží obálku iZdroj fotografie: Depositphotos

Padala ostrá slova i nadávky. Dusno, které se mezi nevěstou a její kamarádkou měsíce hromadilo, vybuchlo přímo na svatbě. „Vyletěla jsem na ni a bylo mi jedno, jestli je to trapné, nebo ne. Prostě jsem to už nemohla vydržet. Kamarádka na mě ječela, vyrvala mi obálku z ruky a ze svatby s manželem zmizeli. V té obálce byl kupon na masáže,“ dodala paní Pavla. I když šlo o několik procedur v celkové hodnotě asi 20 000 korun, masáže novomanželé prý opravdu nepotřebují.

Co si myslíte o incidentu, který se odehrál na svatbě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články