Nevděčná dcera zahodila nový penál do koše. Matka jí za to dala pořádnou lekci, aby se naučila vážit si maličkostí

Matka koupila své malé dcerce krásný penál s obrázkem. Nevděčná holčička ho ale vyhodila s křikem do koše. Nakonec ji čekalo pořádné ponaučení.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Haley Hassell chtěla potěšit svoji malou dceru Presleigh novým penálem, který měl navíc na sobě obrázek známých panenek. Byl krásně růžový a žena si byla jistá, že holčičku moc potěší. Jenže nemohla být dále od pravdy. Její dcera penál s křikem vyhodila do koše a začala se vztekat. Matka se jí rozhodla dát pořádnou lekci a ponaučení, aby se dívka naučila vážit si maličkostí. Nyní si je jistá, že její dcera se příště zachová jinak.

Sháněla ho po celém městě

Haley o této situaci informovala ostatní rodiče na sociálních sítích, aby je inspirovala, co se poučení z příběhu týče. Specifický penál s obrázkem údajně sháněla dokonce ve třech různých obchodech, než ho konečně mohla zakoupit a dovézt dceři domů. Byla přesvědčená o tom, že to její malou školačku naprosto nadchne a hned ho půjde dát do svého batohu. Ale nic z toho se nekonalo, Haley reakce její dcery pořádně zklamala.

Křičela a vztekala se

Presleigh se na penál chvíli koukala, ale poté ho zahodila do koše a začala křičet. „To je k ničemu, každý ve třídě má takový penál, já už ho nechci!” Zabouchla za sebou dveře pokojíčku a odmítla vylézt ven. Matka hned začala uvažovat nad tím, jak tuto situaci vyřešit. Chtělo se jí na dceru křičet nazpět, ale tím by se nic nevyřešilo. Rozhodla se konflikt vyřešit jednoduše, nevděčná dcera dostane místo penálu igelitový sáček.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Čekalo na ni ponaučení

Na sáček napsala fixem „Presleighin penál” a podala ho dceři. Najednou byl původní penál s obrázkem ten nejlepší, jaký si mohla přát. Haley však pro ni vymyslela ještě jednu lekci. Zítra se vydají předat ten penál dítěti, jehož rodiče na tak hezké pouzdro nemají peníze. Nebo dítěti, které žádné rodiče nemá. Pro holčičku to bude cenná lekce o tom, že by měla být vděčná i za maličkosti, protože jsou na světě děti, které nemají nic.

Jaký máte názor na řešení, které Haley vymyslela?

Zdroj: BoredPanda
Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články