Bohuš Matuš se pochlubil, jak se jeho Lucinka naučila vařit: „Hodně koukala do knížek a zlepšuje se,“ říká

Málokdo to o něm ví, ale velmi rád vaří. Jeho manželka Lucie nepohrdne žádným jídlem, které pro ni připraví.

Bohuš Matuš s rodinou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpočátku působili jako kontroverzní dvojice. Veřejnost se do zpěváka Bohuše Matuše opírala s odkazy na pedofilii. Nic jim však nezabránilo v tom, aby dali své lásce volný průchod. Přestože mezi sebou mají skoro třicetiletý věkový rozdíl, jejich vztah působí naprosto idylicky. V roce 2020 se jim narodila dcera Natálka, o rok později se stali manželi Matušovi.

Oblíbená exotika

Bohuš Matuš je velmi vytíženým umělcem. Většinu času tráví na svých koncertech a představeních. Když ho nevolá práce, plně se věnuje své rodince. Prozradil, že je vášnivým kuchařem, kterému není místo u sporáku nijak cizí. Manželka Lucinka tak zažívá doslova královské opečovávání. Nejraději má prý exotická jídla zahrnující plody moře jako chobotnice a krevety.

Pro Extra.cz Matuš dále uvedl: „Chutnají jí samozřejmě i česká jídla. Ráda má můj buřtguláš. Dělám ho moc dobrej.“ Lucinka se tak zdá jako nenáročný strávník, zvlášť když její manžel ovládá kulinářské umění. Vzhledem ke svému věku neměla dostatek času na zlepšování svých kuchařských dovedností jako třeba jiné slečny. Od rodičů přešla hned do své vlastní rodiny.

Skvostné polévky

To jí však nebrání v tom, aby se snažila vyrovnat svému manželovi. Matuš Lucii chválí, podle něj dělá velké pokroky. Kromě péče o malou Natálku zvládá i stále nová a nová jídla. Od svých začátků v kuchyni se už dost naučila. Manželé si pořídili několik kuchařek, ze kterých Lucie čerpá nápady a učí se správným postupům v případě určitých pokrmů. Je vytrvalá.

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií a dcerou Natálií iZdroj fotografie: Nextfoto

Její manžel si nejvíce pochvaluje různé druhy polévek, na které je Lucie specialistka. Manželé však skoro nikdy nevaří společně. Vždy se přípravy jídla chopí pouze jeden z nich. Ten druhý se obvykle věnuje malé Natálce, jež zdědila nadšení pro jídlo po svém otci. Jako batole už dokáže sníst polovinu grilovaného kuřete. Rodiče jsou na ni pyšní.

Jak jste na tom s vařením vy?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články