Bohuš Matuš popsal šílené zážitky se svými fanynkami. Jedna tvrdí, že s ním má dítě, druhá každý den čekala před jeho domem

Přestože se charismatický zpěvák oženil a dal jasně najevo, že už není k mání, občas se nevyhne nepříjemným konfrontacím s otravnými fanynkami, na které neplatí argumenty.

Zpěvák Bohuš Matuš i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Přízeň fanoušků je pro celebrity příjemným osvěžením i oceněním jejich snažení. Občas se ale stane, že se uctívání idolů zvrtne za hranu. A nestává se to jen americkým filmovým, sportovním nebo pěveckým hvězdám. Na vlastní kůži to zažil i zpěvák Bohuš Matuš (49). Přestože nepatří k absolutně nejpopulárnějším tvářím českého šoubyznysu, fanynky ho zbožňují. A ve svém odhodlání to někdy dost přehánějí. Jejich neortodoxní jednání bývá na pováženou.

Dceru měl fanynce udělat, když byl v učení

Zkušeností s fanoušky má zpěvák na rozdávání a v drtivé většině jde o pozitivní zážitky. Někdy ale dokáží zajít pořádně daleko. „Je jedna fanynka, která chodí hodně na moje vystoupení, vždycky přijde s šestiletou dcerou a tvrdí, že je to moje dcera, kterou jsem jí udělal v době, kdy jsem se učil kominíkem,“ rozpovídal se o svých zážitcích s obdivovatelkami v pořadu Blesku Kápni božskou s tím, že vysvětlování nezabralo.

Na ženu, která je přesvědčená, že se zpěvákem mají dítě, neplatily ani pádné argumenty. „Já se jí vždycky snažím vysvětlit, že na kominíkovi jsem byl před pětatřiceti lety a té dceři je šest,“ dodal zpěvák. Další z fanynek mu také přízeň projevovala zvláštním způsobem. „Pak byla jedna, která mi pořád stála pod okny, když jsem bydlel ještě v Holešovicích. Byla tam od rána do večera,“ poznamenal.

Barbora Škrlová se zpěvákovi omluvila

Nejpikantnější vztah, jehož přetřásání zpěváka provází už celou řadu let, měl mít s Barborou Škrlovou. Jde o hlavní postavu děsivé kuřimské kauzy, což byl případ týrání dvou chlapců Jakuba a Ondřeje, který se náhodou provalil v roce 2007. Během soudního líčení pak zazněla věta, která zpěváka zcela šokovala. „Měsíc jsem žila s Bohušem Matušem v zahradní chatce. On vydělával zpěvem a z toho jsme oba žili,“ citoval vyjádření Škrlové soudní znalec.

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií a dcerou Natálií iZdroj fotografie: Nextfoto

Matuš nepopírá, že ženu znal. „Kdysi jsem byl v jednom brněnském sboru, kam asi nějakou chvilku docházela, a vím, že mi tam někdo říkal, že tam byla. Asi mě znala, ale já ji nijak blízce ne,“ vzpomíná zpěvák. Novinové titulky hlásající, že byl jejím milencem, mu ale velmi vadily. Chtěl, aby se vše uvedlo na pravou míru. „Poprosil jsem pak jednu advokátku, jestli by mi s tím nepomohla, a ona zašla přímo za Barborou do ústavu. A ta mi potom napsala dopis, kde se mi omlouvá, že si to všechno vymyslela,“ dodal Matuš.

Manželka je o třicet let mladší

Svoje obdivovatelky má ale zpěvák rád. Jeho náklonnost je tak velká, že s jednou z nich, o třicet let mladší Lucií Palkaninovou, se dokonce oženil a založil s ní rodinu, což byla čára přes rozpočet jejím vdavek chtivým konkurentkám. Nedávno se rodina přestěhovala do nového bytu, protože v tom starém v Bohnicích neměl zpěvák možnost trénovat zpěv ani hrát na klávesy nebo kytaru, protože to rušilo sousedy.

Co si myslíte o fanatismu některých fanoušků?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články