Bohuše Matuše i s rodinou po měsíci vyhodili z bytu. Chování majitelky radši nechce komentovat

Známý český zpěvák nyní musí řešit nepříjemnou situaci. Musí si rychle najít nové bydlení, protože je nucen se z nynějšího bytu vystěhovat.

Bohuš Matuš s rodinou i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Problémy se sháněním bydlení má v dnešní době čím dál víc lidí. Volných bytů je málo, a když už se nějaký najde, může být pro člověka příliš drahý nebo se mu na něm něco nelíbí. Také se může stát, že se majitel na poslední chvíli rozhodne byt místo pronajímání prodat, čímž budoucímu nájemníkovi velmi zkomplikuje život. Přesně to se nyní stalo známému českému zpěvákovi Bohuši Matušovi.

Bohuš Matuš – zpěvák se sametovým hlasem

Bohuš Matuš, vlastním jménem Bohumil, je devětačtyřicetiletý český zpěvák, který je původně vyučen kominíkem. Již od malička ale navštěvoval pěvecký soubor a zpěv miloval. Později studoval konzervatoř v Brně i v Praze, kde ukončil studium v roce 1997. Účinkoval v divadle Semafor a v Hudebním divadle Karlín. Hostoval také ve Státní opeře a jezdil s mužským sborem po Evropě. Jako host si také zazpíval v Kühnově sboru. Jeho umělecké jméno Bohuš Matuš pro něj vytvořila textařka a herečka Gabriela Osvaldová.

Do povědomí diváků vešel především díky nazpívání filmové postavy Šimona, kterou ve filmu Rebelové ztvárnil Jan Révai. Jedná se o písně Já budu chodit po špičkách a Stín katedrál. Dále nazpíval ústřední píseň k seriálu Rodinná pouta, kterou složil Karel Svoboda. V roce 2003 se v anketě Český slavík umístil na 3. místě a ve stejném roce totožné místo obsadil v anketě TýTý.

Musí se vystěhovat z nynějšího bytu

V posledních letech je Bohuš Matuš tiskem sledován především proto, že se v roce 2021 oženil s přítelkyní Lucií, která je o celých 30 let mladší než on. V roce 2020 se jim narodila dcerka Natálka. Dle zpěvákových slov se intenzivně snaží o další dítě. Moc by si přál chlapce, ale jak sám říká, starší chlapi umí dělat jen holčičky, takže se nejspíše chlapečka nedočká. Jeho rodinu však v posledních dnech zasáhla nemilá událost.

Bohuš Matuš s manželkou a dcerou iZdroj fotografie: Nextfoto

Již v loňském roce se jim podařilo najít byt snů, do kterého se hned přestěhovali. S manželkou si mysleli, že konečně bude vše v pořádku a budou spokojeně žít. Moc se jim líbilo, že byl byt nezařízený, takže si ho mohli dle svého uzpůsobit. Když měli vše hotovo, doufali, že již budou mít klid, ale bohužel je majitelka vyvedla z omylu. Měsíc po veškerých úpravách jim oznámila, že musí byt prodat.

Na sociálních sítích tedy zpěvák sdílel fotografii, pod kterou si stěžuje na neseriózní přístup majitelky jejich nového bytu. Zároveň prosí své fanoušky o pomoc při hledání nového bydlení. Žádá o doporučení spolehlivé realitní kanceláře, aby mohli co nejdříve najít jiný, pro ně vhodný byt v Praze. Je to pro ně opravdu nepříjemná zkušenost, protože doufali, že budou konečně spokojeně žít.

Co říkáte na celou tuto situaci?

Zdroj: BohušMatuš
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články