Kdysi byla oslavována jako nejkrásnější dívka na světě. Dnes si v 16 letech buduje úspěšnou kariéru na sociálních sítích

Od doby, kdy dívka byla vyhlášená nejkrásnější dívkou planety, uplynulo už osm let. Během té doby vyrostla z roztomilého děvčátka krásná teenagerka.

i Zdroj fotografie: Sealle / Creative Commons / CC BY-3.0
                   

Zazářit ve světlech reflektorů se snaží spousta lidí, ale jen hrstce se to opravdu podaří. Někteří se s takzvaným X faktorem už narodí a hvězdami se stanou třeba už v mateřské školce. Jako například dívka, která svým vzezřením okouzlila celý svět. V roce 2014 byla dokonce časopisem Woman Daily vyhlášená jako nejkrásnější holčička světa. Dnes je jí už 16 let a modelingem si vydělává miliony.

Poprvé fotila, když jí byly tři roky

Modelingem se šestnáctiletá moskevská rodačka Kristina Pimenova živí většinu svého života. Křehká dívka s blonďatými vlásky a pomněnkově modrýma očima se totiž stala objektem fotografů už ve třech letech. Když byla prohlášená za nekrásnější holčičku světa, bylo jí osm. Její snímky obletěly celý svět. A zakázky se jen hrnuly.

Zatímco si její vrstevnice hrály s panenkami a dělaly domácí úkoly, Kristina se procházela po přehlídkových molech a dívala se na svět z titulních stránek nejprestižnějších módních časopisů, včetně ikonického Vogue. Pracovala pro věhlasné značky jako je Robert Cavalli, Dolce & Gabbana, Benetton nebo Armani.

Objevila se i ve dvou filmech

Krásu má dívka v genech. Její matka Glikeria Shiroková je bývalou ruskou modelkou a otec je známý fotbalový reprezentant Ruslan Pimenov. Není divu, že ji rodiče vedli k modelingu i ke sportu. Věnovala se totiž také gymnastice. Rok poté, co se stala nejkrásnější holčičkou světa, byla pracovně tak vytížená, že se s rodinou přestěhovala z Ruska do Kalifornie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kristina Pimenova (@kristinapimenova)

Potřebovala skloubit práci se studiem na střední škole. V současnosti je jí šestnáct let a brzy ji bude čekat maturita. Je velmi aktivní na sociálních sítích, kde ji sledují miliony lidí. Pamatujte, že krása je uvnitř,“ nabádá fanoušky. Z okouzlující holčičky vyrostla v krásnou teenagerku, která přičichla i k herectví. Objevila se ve dvou filmech.

Co říkáte na kariéru mladé modelky?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články