Kdysi byla oslavována jako nejkrásnější dívka na světě. Dnes si v 16 letech buduje úspěšnou kariéru na sociálních sítích

Od doby, kdy dívka byla vyhlášená nejkrásnější dívkou planety, uplynulo už osm let. Během té doby vyrostla z roztomilého děvčátka krásná teenagerka.

i Zdroj fotografie: Sealle / Creative Commons / CC BY-3.0
                   

Zazářit ve světlech reflektorů se snaží spousta lidí, ale jen hrstce se to opravdu podaří. Někteří se s takzvaným X faktorem už narodí a hvězdami se stanou třeba už v mateřské školce. Jako například dívka, která svým vzezřením okouzlila celý svět. V roce 2014 byla dokonce časopisem Woman Daily vyhlášená jako nejkrásnější holčička světa. Dnes je jí už 16 let a modelingem si vydělává miliony.

Poprvé fotila, když jí byly tři roky

Modelingem se šestnáctiletá moskevská rodačka Kristina Pimenova živí většinu svého života. Křehká dívka s blonďatými vlásky a pomněnkově modrýma očima se totiž stala objektem fotografů už ve třech letech. Když byla prohlášená za nekrásnější holčičku světa, bylo jí osm. Její snímky obletěly celý svět. A zakázky se jen hrnuly.

Zatímco si její vrstevnice hrály s panenkami a dělaly domácí úkoly, Kristina se procházela po přehlídkových molech a dívala se na svět z titulních stránek nejprestižnějších módních časopisů, včetně ikonického Vogue. Pracovala pro věhlasné značky jako je Robert Cavalli, Dolce & Gabbana, Benetton nebo Armani.

Objevila se i ve dvou filmech

Krásu má dívka v genech. Její matka Glikeria Shiroková je bývalou ruskou modelkou a otec je známý fotbalový reprezentant Ruslan Pimenov. Není divu, že ji rodiče vedli k modelingu i ke sportu. Věnovala se totiž také gymnastice. Rok poté, co se stala nejkrásnější holčičkou světa, byla pracovně tak vytížená, že se s rodinou přestěhovala z Ruska do Kalifornie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kristina Pimenova (@kristinapimenova)

Potřebovala skloubit práci se studiem na střední škole. V současnosti je jí šestnáct let a brzy ji bude čekat maturita. Je velmi aktivní na sociálních sítích, kde ji sledují miliony lidí. Pamatujte, že krása je uvnitř,“ nabádá fanoušky. Z okouzlující holčičky vyrostla v krásnou teenagerku, která přičichla i k herectví. Objevila se ve dvou filmech.

Co říkáte na kariéru mladé modelky?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat