Před 9 lety byla označena za nejkrásnější dvojčata na světě. Neskutečné, jak vypadají dnes a do jakého půvabu vyrostla

Před devíti lety byly tyto dvě holky označeny za nejkrásnější dvojčata na světě. Nyní to jsou mladé instagramové influencerky s více než 1,8 miliony sledujících.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ava Marie a Leah Rose jsou světu známější spíše jako dvojčata Clements. Slávu jim přinesl především jejich úspěch v modelingu. Díky tomu se jim například naskytla příležitost pracovat s nejznámějšími značkami na světě, a to ve věku sedmi let. Dívky jsou také velmi oblíbené na sociální síti Instagram, kde jim profil spravuje jejich matka. Nashromáždily na něm již 1,9 milionu sledujících, což je dost velké číslo na to, aby dokázaly ovlivňovat ostatní. Podívejte se na jejich příběh a na to, jak dnes vypadají. 

Neskutečně krásné již od narození

Dvojčata přišla na svět trochu nečekaně. Jejich matka je porodila 7. července 2010, o 4 a půl týdne dřív, než měla termín. Všechno však proběhlo v pořádku a krásné sestřičky dostaly jméno Ava Marie a Leah Rose. Od chvíle, co přišly na svět, je však každý označoval za neskutečně krásná dvojčátka. Je sice běžné, že malé děti každý chválí, ale tohle bylo podle jejich matky jiné. 

Čím více holčičky rostly, tím více lidí říkalo, že jsou krásné a že by rodiče měli začít přemýšlet nad modelingem. Jejich matka to slyšela tolikrát, že ji napadlo přihlásit dvojčata k agentuře v Los Angeles, aby zjistila, jestli mají potenciál. Bohužel kvůli tomu, že jim bylo teprve šest měsíců, focení nedopadlo nejlépe. Jedna se dívala tam a druhá zase tam, prostě to chtělo čas.

Ačkoliv to nevyšlo, rodiče si všimli, že si holky užívaly být středem pozornosti a nevadilo jim se předvádět. Rozhodli se však, že je nebudou do ničeho nutit a počkají na jejich přání, až vyrostou. 

Instagramový úspěch 

Jízda však začala v okamžiku, kdy si jejich matka uvědomila, že by jim pro získání větší popularity bylo dobré založit instagramový účet. Jejich úspěch však přišel okamžitě a byl neuvěřitelný. Po pár týdnech získaly 1 000 sledujících a měsíc na to jich bylo už 3 000. Po chvíli již maminku začaly oslovoval i agentury. Ta se nejprve bála, že o holky nikdo nebude mít zájem, ale ukázalo se, že si spíše nebudou stíhat vybírat z příchozích nabídek. Po pečlivém zvážení však vybrala ty nejlepší, a tím se holkám rozjela kariéra.

Po čtyřech měsících oslovila dvojčata také uznávaná profesionální fotografka Isa Battaglin, která pořídila další modelingové fotky dívek. V době, kdy tyto fotky jejich matka zveřejnila na Instagramu, měly holky již patnáct tisíc sledujících. K těm díky novým fotkám však přibylo dalších deset tisíc a oblíbenost se stupňovala. Součástí celé této slávy však byla také negativní kritika. „Mít děti, které dělají, co je baví, a k tomu mají obrovský úspěch, je opravdu skvělé, jenže musíte počítat s kritikou,“ dodala matka. 

Dívky čeká úchvatná budoucnost

Nyní si tato dvojčata připisují na Instagramu bezmála 2 miliony sledujících a mnozí je berou za mladé influencerky. Dokonce si vytvořila i vlastní Youtube kanál, kde vystupují pod názvem Clements crew. Je to samozřejmě zápřah, být v takhle mladém věku obrovským středem pozornosti, ale děvčata si to spíše užívají„Modelování rozhodně stojí hodně, ale pokud to vaše děti baví, stojí to za to,“ poznamenává jejich matka. Peníze, které do svých dětí rodiče investovali, jim pravděpodobně vytvoří úchvatnou budoucnost a jistě o nich ještě uslyšíme.

Zdroj: Illumeably

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články