Maminka Jana se podělila o děsivý příběh: Když mi dcera řekla, proč nechce spát ve svém pokoji, málem to se mnou seklo

Její dcera nechtěla spát v pokojíčku sama, pořád plakala a bála se. Když se jí matka žena zeptala proč, nevěřila svým uším.

placici i Zdroj fotografie: Crimfants / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Tak, jak je každé dítě jiné, tak se i jinak chová a má odlišné spací návyky. Některé děti mají rády svůj osobní prostor a nedokáží usnout a spinkat jinak, než ve své vlastní postýlce. Pak jsou tady takové, které neusnou bez přítomnosti rodičů, ale potom už samy dokáží spát bez problému. Spousta dětí ale musí spát s rodiči. Potřebují cítit jejich vůni, jejich teplo a cítí se tak víc v bezpečí. To je i případ dcery čtenářky Jany, která se podělila o svůj strašidelný příběh. Sdílela ho také na sociálních sítích.

Strach ze samoty

Paní Jana má malou dceru Emu, která s ní usíná a spinká společně v posteli. Jak sama napsala: ‚‚Není to proto, že bych potřebovala, aby mě pořád někdo kopal do hlavy nebo břicha. Nebo že je noční křik a neustálé převalování tak cool. Ale mám pro to opravdu pádný důvod.‘‘ Před více než rokem začala Emičku ukládat do vlastní postýlky v jejím pokojíčku. Od první noci ale byly problémy a dívka pořád plakala, křičela a utíkala zpět za maminkou.

Když to poté zkusila znovu, dcera opět přiběhla s hysterickým křikem. To už bylo ženě divné, tak se rozhodla, že si s Emou vážně promluví o tom, kde je problém. To, co se dozvěděla, jí ale překvapilo a nahánělo husí kůži po celém těle. ‚‚Když odejdeš z pokoje, tak do něj vstoupí někdo jiný. Vypadá jako ty, ale já vím, že to nejsi ty. Přijde za mnou a říká mi, abych s ní šla do skříně. Ale já tam nechci,‘‘ řekla dívka paní Janě. Ta v tu chvíli absolutně nevěděla, co na to říct. Jen dceru pevně objala a utěšovala jí. Byla si jistá, že ta postava rozhodně nebyla ona sama. „Tohle bylo to poslední, co by mě napadlo. Když mi řekla důvod, proč nechce spát ve svém pokoji, málem to se mnou seklo,“ pokračovala.

Reakce na sociálních sítích

Po zveřejnění příběhu na sociálních sítích, psali paní Janě její přátelé i neznámí lidé. Hned se ptali, zda je v pokoji kamera, která by tuto záhadnou postavu zachytila. Ta je ale ujistila, že záznam několikrát prohlížela a nic znepokojivého na videu neviděla. Někteří lidé jsou přesvědčeni, že se jedná o nějaký paranormální jev či nadpřirozenou bytost, a je třeba okamžitě zavolat exorcistu.

iZdroj fotografie: Unsplash

Jiní uživatelé internetu se přiklání k tomu, že si dcera vše vymyslela, jen aby nemusela spát sama. Děti mají neuvěřitelnou fantazii a mnoho z nich umí i skvěle lhát. Doporučili tedy paní Janě, aby navštívila s Emou psychologa a specialistu zabývajícího se spánkem malých dětí. Naučit své ratolesti spát samy je totiž velká výzva a je třeba, aby byli v tomto případě rodiče důslední. Je to pro ta nevinná stvoření obrovská změna, nemít už maminku blízko u sebe.

Co si o dívčině vysvětlení myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články