Za život své dcery obětovala všechny končetiny. Svého činu nelituje a od manžela má velký obdiv

Maminka chtěla donosit své dítě, ale lékaři jí doporučovali těhotenství ukončit. Je opravdu velmi odvážná, protože ne každá žena by toto udělala.

i Zdroj fotografie: S vědomím Kate Hayes
                   

Říká se, že maminky jsou ochotné pro své dítě udělat úplně cokoliv. Ale jen málokterá žena by dokázala to, co zvládla tato maminka. Lékaři jí říkali doporučovali jít na potrat, protože by miminko nemusela donosit. Ona se však rozhodla bojovat a udělat vše pro to, aby její dítě mělo spokojený život. Kvůli své volbě musela podstoupit velmi náročnou operaci už pár minut po porodu.

Chtěla dát život svému dítěti

Když se Kate dozvěděla, že je potřetí těhotná, byla velmi šťastná. Vždy totiž toužila po velké rodině, a takto se jí její sen měl splnit. Jenže ženě byla během těhotenství diagnostikována nekrotizující fasciitida. V důsledku tohoto onemocnění se v jejím těle velmi rychle rozšířila bakterie streptokoka, a proto lékaři ženě doporučovali ukončení gravidity.

iZdroj fotografie: S vědomím Kate Hayes

S tím však Kate rozhodně nesouhlasila. Chtěla totiž své dítě přivést na svět za každou cenu. O několik měsíců později se narodila holčička, kterou žena s manželem pojmenovali Ariel. Matka ihned po porodu podstoupila velmi těžkou operaci, až 40 lékařů bojovalo o její život. Zákrok trval déle než 15 hodin.

Její muž ji obdivuje

Jelikož měla v těle infekci, již bylo potřeba zastavit, museli jí lékaři amputovat obě ruce. O týden později byla provedena amputace nohou a také části střev. Za 10 dní od porodu žena upadla do kómatu, ze kterého se naštěstí vzpamatovala. Její partner ji velmi obdivuje. Žena totiž přišla o všechny končetiny, ale dokázala zachránit život jejich dceři. Kate nikdy nebude litovat toho, co udělala.

Co byste na místě Kate dělali vy?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články