Video: Cizí muž v posilovně napadl mladou ženu. Ta se mu ale statečně ubránila

Mladá žena, která si šla zacvičit do soukromé posilovny, musela čelit napadení neznámého muže. Ten ji měl v plánu sexuálně zneužít.

cvičicí stroje v prázdné posilovně i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Ženy jakožto něžné pohlaví jsou čím dál víc přepadávány a sexuálně zneužívány. Muži mají větší sílu a na světě existuje obrovské množství různých násilníků a deviantů, kteří jsou schopni ženy napadnout a v mnoha případech i znásilnit. Po takovémto zážitku má spousta obětí psychické problémy, straní se společnosti a v krajních případech se pokouší o sebevraždu. Je proto dobré, aby ženy znaly alespoň základy sebeobrany. Napadení a chvíle teroru také zažila čtyřiadvacetiletá Nashali Alma z Floridy, kterou v posilovně napadl neznámý muž.

Měl v plánu ji znásilnit

Když si šla Nashali ráno zacvičit do soukromé tělocvičny, která je určena pouze obyvatelům místního sídliště, ani ve snu by ji nenapadlo, že jí půjde o život. Během cvičení si všimla pohybu za hlavními dveřmi, ale nevěnovala tomu moc pozornosti. Až se ozvalo zaklepání, zbystřila. V tu chvíli vešel do posilovny neznámý muž a rychlým krokem šel přímo k ní. Překvapená dívka okamžitě uskočila a v daný okamžik netušila, o co mu vlastně jde.

„Co chcete? Nesahejte na mě!“ vykřikla. Nato ji muž začal honit kolem lavičky. Nashali začala utíkat a přeběhla do vedlejší místnosti. Tam se mu ji podařilo, ač stěží, srazit k zemi. Dívka se velmi statečně a usilovně bránila. Odstrkovala ho ze sebe a bušila do něj. Celou dobu měla v ruce mobilní telefon, kterým se snažila přivolat pomoc. Nakonec se díky své síle a hbitosti dokázala z jeho sevření vymanit. Měla velké štěstí, že chodí pravidelně cvičit a je začínající kulturistka, takže měla velkou sílu.

Policie pachatele rychle dopadla

Jakmile se jí podařilo utéct, okamžitě kontaktovala policii. Strážníci bleskově dorazili na místo a ženu vyslechli. Ta jim pachatele popsala velmi detailně. Pustili se tak do pátrání a po chvíli muže našli a zadrželi. Zjistili, že se jedná o Xaviera Thomase-Jonese, který žije poblíž místa, kde útok spáchal. Když jej odvezli do výslechové místnosti, mladík se přiznal k tomu, jaké měl s dívkou úmysly.

Dokonce se později svěřil s tím, že když mu Nashali utekla, šel si hledat další oběť. Pokusil se dostat do domu jiné ženy, kterou chtěl také znásilnit. Naštěstí se mu to ale nepodařilo a policie ho včas dopadla. Když viděl policejní vyšetřovatel kamerový záznam, jenž napadení zachycuje, byl naprosto znechucen z toho, jak násilník mladou ženu lovil. Dle něj je síla, odvaha a odhodlání této dívky velmi inspirující. Doufá, že se její příběh dotkne mnoha dalších žen.

Sdílené video okamžitě oblétlo celý svět a stalo se virální. Má velké množství zhlédnutí a komentářů. Většina lidí na útočníka nadává a mladou ženu obdivuje za její odvahu a sílu. Měla velké štěstí, že se jí podařilo utéct, protože obrovskému množství žen se to bohužel nepovede.

Jak byste se v takové situaci zachovali vy?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články