Video: Žena v luxusním autě odmítla uklidit exkrement po svém psovi. Pak jí výkal přistál skoro na triku

Myslela si, že když řídí Mercedes, neplatí pro ni stejná pravidla jako pro ostatní. Na neuklizený exkrement teď na 100 % nikdy nezapomene.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vlastnictví psa s sebou nese spoustu zodpovědnosti a povinností. Jednou z nich je uklízet po svém psovi na procházce, což mnoho majitelů však nedělá. Pokud nejsou páníčci schopni plnit své povinnosti, tak by žádná zvířata mít neměli. Žena, která řídila mercedes, neměla zájem po svém mazlíčkovi uklidit. Do cesty se jí však připletla bystrá kolemjdoucí. Snad si tuto životní lekci zapamatuje a příště se zachová jinak.

Majitelé ignorují své povinnosti

Mít pejska neznamená jen radost, ale také to obnáší velkou spoustu starostí. Kromě toho, že se o pejska musíte starat, chodit s ním k veterináři a dávat mu jídlo, tak po něm musíte také uklízet jeho svinčík. Samozřejmostí je i péče o pejska v souvislosti s láskou a projevováním náklonosti. Mnoho lidí se však stará o ty příjemnější povinnosti a na ty ne tak příjemné zapomínají.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zatímco my máme záchod, pejskové potřebují venčit. Nejen kvůli pohybu, ale také pro vykonání své potřeby. V přírodě nebývá nedůkladný úklid exkrementů tak viditelným problémem. Kdežto ve městech a v místech, kde je velká koncentrace lidí, už to tak snadné není. Kolemjdoucí a turisté si nevzhledných dárečků všímají a vrhá to negativní stín na tamní oblasti.

Tak smrdutou odplatu nečekala

Ignorace povinného úklidu se ženě pěkně vymstila. Seděla ve svém černém mercedesu a svého miláčka pouze vystrčila z auta na kraj silnice. Ten vykonal svou potřebu, žena jej zvedla a vrátila zpět do vozu. Tento bezohledný čin však zaregistrovala kolemjdoucí a rozhodla se dát řidičce najevo svůj názor. Bez ostychu došla ke zmíněnému vozu a započala nepříjemnou konverzaci.

Řidička byla reakcí neznámé ženy nejprve zaskočena. Po chvíli však začala odpovídat a diskutovat až agresivním způsobem. Nicméně nehodlala uznat svůj přestupek a kolemjdoucí ženu odehnala. Ta si takové chování však nenechala líbit a vyřešila prekérní situaci po svém. Do pytlíku uchopila pejskův exkrement a hodila jej nezodpovědné řidičce přímo do vozu. Následně se smíchem utekla.

Jaký máte názor na plnění povinností majitelů psů?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení