Když skupina postarších můžu přišla na pódium, celá aula začala bučet. Během pár minut porota i diváci oněměli úžasem

V talentových soutěžích se objevují různé typy lidí. Například Susan Boyle vehnala ve finále soutěže porotcům slzy do očí, na počátku by přitom nikdo nevěřil, že bude hvězda.

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Dalo by se tedy očekávat, že porotci britské verze talentové soutěže nebudou po všech těch letech a zkušenostech soudit knihu podle obalu. Ale stalo se. Pohybům mužů středního věku se smáli. Nevěřili, že jejich vystoupení bude kvalitní. Skupina tanečníků však šokovala nejen porotce, ale také diváky v sále i u televizních obrazovek.

Old Men Grooving překvapili

Skupina tanečníků ve středním věku si říká Old Men Grooving. Nejde sice o úplné staříky, ale také od pohledu nevypadají, že by to mohli na pódiu rozbalit. Skupina porotcům řekla, že si myslí, že královská rodina bude milovat to, co dělají. Porotci se však nezdáli jejich výrokem přesvědčení. Ostatně porota nemusela ani nic říkat, jejich pohledy před začátkem vystoupení této taneční skupiny hovořili za vše.

i

Z tváří odborné poroty talentové soutěže se dalo vyčíst, že půjde o nudný akt s pěti amatérskými tanečníky. Dost možná si mysleli, že ze sebe skupina mužů udělá akorát blázny a budou pro smích celé Británii. Z počátku opravdu tanec nevypadá moc nadějně. Jen o pár okamžiků později však dojde nejen porotcům, ale i divákům, že mají před sebou opravdové talenty. O chvíli později, když pětice mužů začala synchronizovaně tancovat se tváře porotců proměnily.

Uvnitř skrývají oheň a energii

Tancující muži za zvuků Papa Americana dosáhli toho, že všichni oněměli úžasem a na jejich tváři se objevili úsměvy. Porota, která se na počátku tvářila opravdu velmi skepticky otočila o sto osmdesát stupňů. Byli příjemně překvapeni tím, co se před nimi odehrávalo. Po konci představení se ozvali velké ovace. Později porotci přiznali, že na počátku uvěřili tomu, že půjde o nudné vystoupení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poté dodali, že věk není nic jiného než jen číslo a na hodnotě vystoupení to vůbec nic nemění. V tu chvíli souhlasně tleskali nejen samotní vystupující, ale také publikum. Bylo jasné, že právě toto chtěli tanečníci dokázat. Ukázat všem, že věk není žádnou překážkou a své sny můžeme realizovat v kdykoli. Taneční skupina postoupila do dalšího kola a muži si kromě postupu odnesli úžasný zážitek, o kterém budou navždy vyprávět svým vnoučatům.

Jaké nesplněné sny máte vy?

Zdroj: Britain’s Got Talent

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články