Nicnetušící 26letá modelka z legrace natočila video na svůj pohřeb. Pár dní poté se stala tragédie

Královna krásy před sebou zřejmě měla zářnou kariéru. Čekala ji účast na prestižních soutěžích Miss Latinské Ameriky a Miss World i debut na vyhlášené módní přehlídce.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Úřadující Miss Venezuely, šestadvacetiletá Ariana Vieraová, se smrtelně zranila při červencové nehodě v americkém státě Florida. Měla usnout za volantem a následně se její auto srazilo s nákladním vozem. Záchranářům se podařilo zraněnou modelku oživit. Po resuscitaci ale utrpěla infarkt a zemřela. Několik týdnů před svou smrtí kráska natočila video, které zveřejnila na svém instagramovém profilu. Z jeho obsahu mrazí.

Byla unavená, usnula za volantem

Tragická nehoda, která stála život modelky, se stala v luxusní čtvrti Lake Nona v Orlandu. Vůz krásky, která se měla v říjnu zúčastnit soutěže Miss Latinské Ameriky v Dominikánské republice a také reprezentovat svou zemi i na Miss World, se srazil s náklaďákem. „Moje holčička byla unavená a usnula za volantem. Oživili ji, ale když ji chtěli odvézt na traumatologii, dostala infarkt a zemřela,“ cituje zdrcenou matku modelky Vivian Ochoaovou server Rozrywka Goniec.

Ztráta dcery rodiče drtivě zasáhla. Navíc měla venezuelská královna krásy skvěle rozjetou kariéru modelky a také vedla vlastní úklidovou firmu. Připravovala se rovněž na svůj debut na vyhlášené módní přehlídce v New Yorku. Podle pozůstalých byla také báječným člověkem. „Udělala by cokoli, aby vám pomohla nebo vás vyslechla. Vždy tu byla pro své přátele, bratry i pro mě,“ vyprávěla o modelce její matka. „Nevěděla jsem, že mi Bůh dal anděla a kousek nebe jen na velmi krátkou dobu,“ posteskla si.

Natočila video na svůj budoucí pohřeb

Husí kůži nahání video, které několik týdnů před nehodou nicnetušící modelka zveřejnila na svém instagramovém účtu. Zmínila se v něm totiž o svém budoucím pohřbu. Video se skládá z různých scén z jejího každodenního života. Misska v něm vypadá šťastně a radostně. „Natáčím se na svůj budoucí pohřeb, protože jsem to vždycky já, kdo natáčí videa, která za mě nikdo jiný nenatočí,“ napsala k záznamu, jejž doprovodila komentářem, že se u něj hodně nasmála.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ariana Valentina (@arianaviera__)

Po smrti modelky se pod příspěvkem objevila spousta komentářů zděšených fanoušků. „O smrti je lepší nemluvit. Říká se, že by si s ní lidé neměli zahrávat,“ napsal jeden. „Někdy na něco myslím a ono se to pak stane. Myslím, že to všechno souvisí s podvědomím. Když něco řekneme nebo uděláme nevědomě, aniž bychom očekávali, že se to zhmotní, stane se to skutečností,“ uvedl další z diskutujících.

Co říkáte tomu, že modelka natočila video o pohřbu a pak zemřela?

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články