Parta puberťáků unesla a týrala malého psa. S tak krutým zacházením se prý nesetkali ani zkušení ochránci zvířat

Mladíci zašli příliš daleko, když ukradli psa majitelce, a poté jej hrozným způsobem týrali několik dní. Jejich kruté zacházení vás šokuje.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jestliže jste vegetariánem a nesnášíte hrubé chování ke zvířatům, určitě nemáte rádi ani případy mluvící o jejich týrání či krutém zacházení s nimi. I když existuje velké množství ochránců zvířat, kteří dělají pro záchranu zvířat vše, co je v jejich silách, objeví se i tak občas případy týrání živých tvorů. Tento příběh je děsivý už jen z toho důvodu, že týrání psa mají na svědomí teenageři. Zvíře muselo trpět několik dní.

Nezletilé děti nelze správně potrestat

V dnešní době není možné nezletilé děti potrestat adekvátním způsobem. I když se velice často objevují případy, kdy násilný čin spáchalo dítě nebo teenager, nelze tyto jedince potrestat řádně právě kvůli nedospělosti. Většinou za jejich špatné činy dostanou trest rodiče a mladí pachatelé jsou jen mírné potrestáni. Většinou se tak příliš nepoučí a své činy v budoucnu opakují.

Teenageři ukradli a týrali psa

Lidé užívající nelegální přípravky, aby se dostali do jiného psychického stavu, jsou velice často nebezpeční pro své okolí, někdy také sami pro sebe. Na takové jedince si musí dávat každý pozor, protože nikdy nevíte, co udělají v následující minutě. Tito čtyři kluci ve věku 15 až 16 let se po požití nelegálních látek rozhodli ukrást psa. To, co však následovalo potom, bylo velmi kruté zacházení se zvířetem, které za nic nemohlo.

Mladíci se dopustili týrání zvířete

Chlapci nejprve psa svázali, aby se nemohl hýbat, a poté jej začali mučit. Z toho, co všechno mu provedli, měli velkou radost a těšilo je to. Na obličej zvířete dokonce použili nůž a pořezali ho na několika místech. Nakonec psovi strčili do krku nebezpečné léky, kvůli kterým se dostal do hrozného stavu. Chlupáč trpěl ještě několik dalších dní, zůstal naživu i přes zlomenou nohu a krvácející krk. Naštěstí jej našli ochránci zvířat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ochránci se postarali o zbídačeného psa

Když ochránci našli malého psa, byli v šoku. S takovým případem týrání se ještě nesetkali. I když byla jeho zranění velmi vážná a 6 dní po této události ještě trpěl, začal se pejsek postupně uzdravovat. O celém incidentu byla nakonec informována majitelka, která si zvíře ihned vyzvedla a zajistila mu další léčbu. Je vcelku obdivuhodné, že i přes toto zacházení se pejsek lidí nebojí. Po nějaké době začal mít opět energii do života.

Pes se zcela uzdravil

Podle jeho majitelky byl zpočátku nedůvěřivý, protože po takovém zážitku nevěděl, zda mu ještě někdo neublíží. Po nějaké době se však začal opět zajímat o dění doma a na majitele už vrtí ocáskem. Teenageři, kteří psa týrali, nemohou chovat zvířata dalších 5 let a každý musí zaplatit pokutu. Ta se pohybuje od 20 000 Kč až do výše 90 000 Kč. Rodiče těchto kluků musí za špatnou výchovu zaplatit pokutu 200 000 Kč.

Jak byste potrestali mladíky, kteří se takto krutě chovali k psovi?

Zdroj: Teleraph
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články