Žena zemřela ještě před tím, než porodila své dítě. Událost otřásla světem, může totiž potkat každou maminku

Jaroslav Bauman a mladá manželka Šárka čekali svého prvního vytouženého potomka, na kterého se velmi těšili. Bohužel se přihodila strašlivá tragédie.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se Jaroslav a Šárka poprvé setkali, byla to láska na první pohled. Možná to znáte také – jakmile jste se poprvé viděli, oba jste byli červení až za ušima a ještě pozdě večer byla vaše hlava jako v oblacích. Přesně to se stalo tomuto mladému páru. Oba okamžitě věděli, že mají mnoho společného a jsou stvořeni jeden pro druhého. Za krátký čas se zasnoubili a žena otěhotněla. Pár byl neskonale šťastný a velmi se těšil na prvního potomka.  

Těhotenství ženy bylo v pořádku

Celých devět měsíců proběhlo bez potíží, dítě rostlo tak, jak mělo. Všechna vyšetření byla v pořádku, vývojové vady byly vyloučeny, a tak každý den probíhal v harmonii a nadšení. Šárka se nestresovala a zdravě jedla, protože věděla, že tento způsob je pro dítě dokonalým startem. Dokonce muž se ženou založili blog o těhotenství, kde se chtěli pochlubit rostoucím bříškem a vším kolem. Každý den publikovali příspěvky o pocitech a myšlenkách. Lidé byli nadšení a mladou maminku povzbuzovali.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Po devíti měsících dostala Šárka silné křeče, proto se pár vydal do porodnice. Konečně přijde na svět jejich uzlíček štěstí a budou se moci radovat společně. To ovšem ale netušili, co se přihodí. Jakmile ženě praskla plodová voda, zemřela. Proto lékaři okamžitě svolili k císařskému řezu a miminko vytáhli ven. Dítě přežilo, ale maminka bohužel utrpěla embolii plodovou vodou. Manžel byl zarmoucen a velmi vystrašen.

Tatínek a maminka v jednom

Jaroslav neměl na výběr. I přes tu obrovskou ztrátu si řekl, že se o syna postará, bude ho milovat a dá mu vše, co mu jen na očích uvidí. Po večerech, kdy malý syn spal, se probíral věcmi jeho manželky. Jednoho večera ale našel něco, co pro něj bylo jako vyhrát v loterii. Manželka nahrála krásné video, kde zpívá a je šťastná. Bohužel si jej pustit nemohl, protože neměl program potřebný k přehrání zvukových souborů. Tak moc toužil opět slyšet hlas své ženy, jenže neměl peníze, aby program koupil. Dostal ale nápad – požádal veřejnost o pomoc. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Našlo se mnoho lidí, kteří chtěli mladému tatínkovi pomoci a také to udělali. Brzy si Jaroslav koupil program a opět slyšel hlas své půvabné ženy, který rovněž používá k uspání svého malého syna. Nikdy nebude mít možnost svou maminku poznat, ale navždy si může pamatovat její hlas. Muž se také rozhodoval, zda vymazat blog. Neudělal to, pokračuje v psaní a dělí se s ostatními tatínky o své zkušenosti.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Microgreens: Zásobárnu vitamínů si snadno vypěstujete doma
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina dostane velkou pomoc. Nově dodané tanky budou něčím výjimečné
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Snižuje riziko rakoviny kůže, je šetrná k srdci a zlepšuje zrak: Proč pravidelně jíst mrkev
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Výhody platební brány pays proti konkurenci