Vojta Kotek se pomstil novorozenému synovi: „Asi nám úplně nepoděkuje,“ uvědomuje si

Poprvé oznámili zprávy o miminku v půlce srpna. Minulý týden již manželé Kotkovi přišli s jeho prvními fotkami a zvláštním jménem.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Populární český herec Vojtěch Kotek na světě přivítal s manželkou prvního potomka. Jeho příchod oznámil veřejnosti i fanouškům před týdnem na svém instagramovém profilu slovy: Hubert I. Šman Kotek je zde s námi! Vítej synáčku! Milujeme tě!“ Příspěvek doplnil fotografií, která vyobrazuje dětskou ručičku ve velmi detailním provedení. V pozadí lze zahlédnout tvář malého Huberta.

Vlna gratulací

Vojtěch Kotek a Radana Kotková měli svatbu teprve v červnu tohoto roku. Fanoušci si dělají legraci z toho, že v roce 2022 stihli vše, co se stihnout dalo – stát se manželi a ještě založit rodinu. Hercovo oznámení o příchodu miminka vzbudilo neuvěřitelné reakce, samozřejmě pozitivní. Novopečeným rodičům gratulovali nejen fanoušci, ale také další slavné osobnosti.

V komentářích projevila své nadšení z miminka například Nikola Leitgeb, jež napsala: „Ježiš! Boží! Gratuluji brácho!“ Pozadu nezůstala ani Hana Vágnerová, která svou gratulaci vyjádřila třemi červenými srdíčky. Herečka Jitka Schneiderová připojila komentář: „Hubert I. bude lamač srdcí! Jupí, gratulujuuuuu.“ K vlně gratulací se připojila také Ana Geislerová a Sara Sandeva.

Vítězný Hubert

První oznámení o miminku vypustil slavný pár zhruba necelé dva měsíce po svatbě, asi v polovině srpna. Už tehdy rozvířil diskuze o jménu dítěte. Jak uvedl server iDnes, Vojtěch Kotek v rozhovorech již od začátku vyjadřoval pevné plány a jeho přístup k porodu: „Chci být stoprocentně u porodu, takže jestli mě vyvolají z placu z natáčení, půjdu.“ Se jménem syna si však vždy tak jistý nebyl.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vojta Kotek (@vojtakotekoff)

„Nyní se snažíme vymyslet nějaké jiné jméno, ale moc se nám to nedaří. Pořád mu říkáme Šmane, Šmanísi, Šmanimíre. Obávám se, že už mu to zůstane, tak nám asi úplně nepoděkuje,“ uvedl tehdy Kotek podle iDnes. Jak se zdá, jméno prvního potomka prošlo několika transformacemi. Na prvním místě však vyhrál Hubert. Do budoucna vyvstává otázka, jak se budou jmenovat další hercovy děti.

Jak se vám líbí jméno hercova syna?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články