Nejstarší syn M. Jacksona vzpomínal na otce | DámskýDeník.cz

Syn Michaela Jacksona otevřeně promluvil o posledních dnech jeho života. Upřímná zpověď vhání slzy do očí

Z blonďatého chlapečka se stal pohledný mladý muž, který zbytečně neutrácí peníze, šetří a žije skromným způsobem života. Prince Jackson poskytl rozhovor.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Prince Jackson se v rozhovoru rozmluvil o tom, jaké to bylo vyrůstat jako syn zesnulé hudební legendy Michael Jacksona. Tento rozhovor je docela vzácný, protože moc rozhovorů neposkytuje. Mluvil také o radách, které mu jeho otec dal, když byl mladší, a také si uvědomil, jaké to pro jeho otce muselo být, když kolem něho pořád běhali různí novináři a fotografové.Byl to výborný student

Kdo by to byl řekl, že už to bude 12 let, co popová legenda Michael Jackson zemřel. V té době bylo jeho nejstaršímu synovi, jehož křestní jméno je Michael Joseph Jackson Junior, pouhých 12 let. Celý život mu v hlavě zní jedno z oblíbených přísloví jeho otce.

To zní: „Minuta, kdy se přestaneš učit, je minutou, kdy začneš umírat“. A touto radou se řídil. V roce 2019 s vyznamenáním absolvoval Loyola Marymount University a získal obchodní titul. Tento okamžik oslavil se svým mladším bratrem Bigi Jacksonem.

Jak se dozvěděl, že je jeho otec superstar

V jeho životě nebyl jen jeden velký moment, kdy poznal, že je jeho otec slavný. Jak dospíval a stárnul, pomalu chápal, že celou jeho rodinu budou lidé neustále sledovat, protože se prostě chtěli natahovat a dotýkat se Michaela Jacksona.

Nejvíce ho to zasáhlo, když mu bylo asi 10 nebo 11 let. Vystupovali z auta a on najednou viděl, jak lidé v publiku začali omdlévat. Nechápal to, a tak se táty zeptal: „Proč ti lidé omdlévají? Já tě vidím každý den a ještě nikdy jsem neomdlel.“ V tu dobu si uvědomil, že lidé jeho otce opravdu milovali.

Jak žije Prince Jackson teď

Nyní je nejstaršímu synovi Michaela Jacksona 23 let. Žije ve skromných podmínkách na západní straně Los Angeles. Kdybyste ho potkali, v životě byste neřekli, že je to syn slavné popové legendy. Stojí nohama pevně na zemi, nenosí drahé oblečení a věří, že na světě jsou důležitější věci než peníze.

Jaký je váš oblíbený hit od Michaela Jacksona?

Zdroj: Today

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 886 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď