U Matušových doma je dusno ohledně budoucnosti Lucinky: Bohuš ji vidí jako ženu v domácnosti, ona má ale jiné plány

Muzikálový zpěvák tvoří se svou manželkou jeden z nejkontroverznějších párů českých šoubyznysových vod. Zatímco jemu táhne na padesátku, jeho ženě je o třicet míň.

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvák Bohuš Matuš (49) je považovaný za milovníka mladších žen, i když on sám se tomu brání. Jenže opak potvrzuje i to, že jeho manželka Lucie je o celých 29 let mladší než on. V době, kdy spolu začali randit, byla dokonce ještě pod zákonem. Už dva roky jsou ale manželé, vychovávají malou dceru Natálku a nevylučují, že se jejich rodina ještě rozroste. I když budoucnost momentálně vidí každý z nich jinak.

Manželé plánují dalšího potomka

Jeden z nejpodivnějších párů českého šoubyznysu si čas od času potřebuje oddychnout od rodičovských povinností. „Dnes hlídá babička, takže máme večer pro sebe, a moc si to užíváme,“ cituje Extra natěšenou mladou maminku, která se s manželem vydala do kina na premiéru filmu Oppenheimer. Zatímco její vrstevníci si mohou podobné radovánky a večírky dopřávat každý den, Matušová se musí starat o dcerku a muzikálového zpěváka.

Vůbec s tím však nemá problém. Naopak. „Musím říct, že jsem se do toho tak nějak vžila, role maminky mě baví a neměnila bych za nic na světě,“ pochvalovala si. Pár se rovněž netajil tím, že by svou rodinu rád rozšířil o dalšího potomka. „Určitě to plánujeme. Dáme ještě nějaký rok pauzu, ale chtěli bychom, aby měla Natynka brášku, ale když to bude ségra, tak to taky nevadí,“ řekl serveru zpěvák a věnoval své ženě významný pohled.

Po mateřské by nejraději studovala

Otázkou je, jak dlouhou pauzu si nakonec manželé dají, než se odhodlají mít druhé dítě. Zatímco zpěvákovi bude v srpnu padesát let a neměl by ztrácet čas, dvacetiletá Matušová by se po mateřské dovolené nejraději vrátila do školy. „Ráda bych se přihlásila na pedagogickou školu nebo na cestovní ruch. Spíš bych ale chtěla vést děti v mateřské škole než na základní škole, ve školce by mě to bavilo,“ vysvětlila svůj pohled na věc.

Bohuš Matuš s manželkou a dcerou iZdroj fotografie: Nextfoto

Když dojde na plánování budoucnosti, možná je u Matušových doma občas dusno. Kvůli velikému věkovému rozdílu jim jejich vztah málokdo přál. Čelili kritice, nenávisti i posměchu na sociálních sítích, ale i od kamarádů. „Stalo se mi to i u mých přátel, že mi třeba začali nadávat, a tam mi to bylo líto. Ale kde nic není, ani čert nebere. A ono to nemá cenu vysvětlovat,“ svěřil se nedávno muzikálový zpěvák.

Co si myslíte o vztazích, v nichž je velký věkový rozdíl mezi partnery?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články