Dvojnásobná matka i s dětmi vyskočila z okna v pouhých 34 letech. Jejímu mladšímu synovi bylo jen pár měsíců

Matka se rozhodla ukončit hned tři životy najednou. Důvod jejího rozhodnutí a informace o tom, jestli nebyla psychicky labilní, zatím nejsou známy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ač je to poměrně vzácné, bohužel se stává, že se někteří jedinci z různých důvodů rozhodnou vlastní rukou opustit tento svět. Pro rodiny je to často tragédie a nikdo na takovou událost do konce života nezapomene. Mnozí rozhodnutí vzít si život považují za sobecké, protože člověk, který se k tomuto činu rozhodne, způsobí mnohdy trápení všem ze svého okolí. Když se pak stane, že se osoba rozhodne vzít život nejen sobě, ale i někomu dalšímu, je to opravdová tragédie.

Sebevražda matky a vražda dvou malých dětí

Jednoho osudného dne se matka dvou dětí rozhodla, že ukončí život sobě, a navíc i svým dětem. Když se pak z ulice Levoberežnaja v Moskvě ozvala rána a lidé se začali sbíhat okolo panelového domu, bylo již pozdě. Žena s dětmi skočila z okna v nejvyšším patře, a vzala tak se svým ještě dva další životy. Mnoho diváků nevydrželo pohled na těla dítěte a ženy, která byla zdevastována pádem, a odvrátilo raději pohled.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na místě bylo jisté, že pád nikdo nepřežil. Záchranáři tak přijeli už pouze prohlásit smrt 34leté ženy a její nevinné oběti. Ani silné povahy nesnesly pohled na zubožené tělo teprve čtyřletého chlapečka. To však ještě nikdo netušil, že jakmile záchranáři naloží tělo ženy, naskytne se jim pohled na tělíčko teprve pár měsíců starého miminka, které bylo pod tím jejím schované. Tento otřesný pohled mnohé z nich pravděpodobně straší ještě dnes.

Tragické úmrtí dvou nevinných dětí

Když začalo vyšetřování, nehledal se vrah, protože bylo zřejmé, že se jednalo o sebevraždu. Policie se však snažila zjistit, jestli byla žena nějak psychicky labilní, nebo co ji vlastně vedlo k takovému činu. Proč se žena rozhodla vzít si život a zahrnula do toho i své dvě děti, však do teď není známo. Po výslechu svědků se zjistilo, že ženu a ani její děti nikdo pořádně neznal. Důvod této sebevraždy v Moskvě tak zůstává pravděpodobně navždy pod rouškou neznáma.

Jaký máte názor na rozhodnutí této matky?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení