Zakrvácené novorozeně hodila do popelnice – 18letá matka údajně zpanikařila. Prý netušila, že je těhotná

Z popelnice se ozývaly divné zvuky, a když ji kolemjdoucí prohledali, našli v ní téměř bezvládné tělíčko novorozeněte zabalené v pytli. Incident měl nečekanou dohru.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Můžeme mluvit o štěstí, že existují lidé s oblibou přehrabávat se v popelnicích. Trojice se právě probírala odpadky za kasinem v Hobbs v Mexiku, když uslyšeli jakési kňučení. Zprvu to znělo jako nějaké kotě nebo štěně, které tu někdo nejspíše pohodil, nebylo by to poprvé. Tentokrát se však mýlili, v popelnici se nenacházelo zvíře, ale v pytli na odpadky zde bylo odložené bezbranné novorozeně.

Slyšeli z pytle divné zvuky

„Právě jsme probírali odpadky a já se snažil dostat k pytli, který vydával zvuk. Myslel jsem na psa nebo kočku, ale nechtěl jsem to vidět,“ vysvětlil Hector Jesso. April Meadow se ujala otevření balíčku a zůstala v šoku, když v něm spatřila malé dítě. Prý bylo docela tiché a zabalené v zakrváceném ručníku. Meadow okamžitě dítě z pytle vytáhla a začala jej chovat. Miminko bylo prý studené, proto s ním skočili do vyhřátého auta a zabalili jej do bundy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Michael Green zatím zavolal pomoc a policie na místo přijela do pěti minut. Bylo to opravdu čiré štěstí, že trojice prohledala popelnici. April Meadow z celé situace naskočila husí kůže, nikdy nic takového neviděla a ani ve snu ji takový scénář nenapadl. Všichni tři byli oslavování za rychlé uvažování, jednání a záchranu dítěte. Bez jejich pomoci by malému stvoření už moc času na tomto světě nezbývalo. Takto má šanci na nový a šťastný život.

Matka byla příliš mladá

Matkou dítěte byla teprve osmnáctiletá Alexis Avila, jejíž incident zachytila pouliční kamera. Své novorozené dítě zabalila do zakrváceného ručníku a hodila jej do dvou pytlů na odpadky. Vyhodila balík do popelnice a poté odjela pryč ve svém Volkswagenu Jetta. Avila prý řekla policii, že o svém těhotenství netušila. Uvědomila si to údajně těsně před porodem, když začala mít bolesti břicha. V této chvíli zpanikařila a vyhodila dítě do popelnice.

Alexis Avila byla kritizována za to, že neodložila své dítě do Babyboxu, vyhnula by se trestním postihům. Nyní Avila čelí obvinění za pokus o vraždu a týrání dětí. Dítě bylo díky zachráncům převezené do nemocnice a v současné době je v péči oddělení pro děti, mládež a rodinu v Novém Mexiku. Chlapec dostal jméno Saul po svém šestnáctiletém otci. Matka Alexis svou dceru bránila, zakazovala jí vídat se s otcem dítěte, jelikož ji v minulosti bil.

Jak byste soudili takový pokus o vraždu?

Zdroj: CopWatch

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla