3letá Anežka se probudila v rakvi. Její nebohá matka tak své dítě viděla zemřít rovnou dvakrát

Maminka malé holčičky se musela vypořádat se smrtí svého potomka, a to dokonce dvakrát. Zažila si tak nejhorší rodičovskou noční můru.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Asi žádný rodič si nedokáže představit bolest, kterou prožívá tato matka. Její dítě totiž dle lékařů zemřelo, ale v rakvi se opět probudilo. Maminka tak viděla dvakrát zemřít svou milovanou dcerku, což jí pořádně otřáslo s psychikou. Rodina nyní obviňuje nemocnici ze zanedbání péče, avšak není se čemu divit. Je to opravdu smutný a neuvěřitelný příběh.

Byla převezena do nemocnice

Všechno to začalo vlastně jako obyčejná nevolnost. Dítě pociťovalo bolesti žaludku, zvracelo a mělo horečku. V ten moment vzali holčičku její rodiče k pediatrovi. Ten doporučil odvézt dívku do nemocnice, protože byla dehydratovaná. Lékaři na oddělení jí na bříško položili studený ručník, aby snížili její tělesnou teplotu. Na jeden z prstů připojili pulzní oxymetr kvůli zaznamenávání hladinu kyslíku.

iZdroj fotografie: iStock

Pár hodin poté holčičku z péče propustili domů i s předepsanými léky. Během následujícího dne se však její stav rapidně zhoršil. V té samé nemocnici jí jiný lékař napsal další léky a doporučil, aby jedla hlavně nesladké ovoce a pila hodně tekutin. Jenže dívka doma stále zvracela všechno, co snědla a vypila. Proto ji rodiče vzali k úplně cizímu doktorovi, který doporučil okamžitý převoz na pohotovost.

V rakvi se opět probudila

Její stav se však stále zhoršoval, než dojeli na místo, bylo už pozdě. Doktoři u holčičky konstatovali smrt. Na jejím pohřbu babička dívky zahlédla, jak se jí pohybují oči. Během několika minut proto přijela sanitka, která 3leté dítě odvezla do nemocnice, kde bohužel lékaři museli rodičům sdělit jisté úmrtí. Nejhorší na tom je, že se odborníci nemohou shodnout, co bylo příčinou její smrti. Rodiče holčičky je kvůli tomu zažalovali.

Jaké máte zkušenosti s nemocnicí ve vašem městě?

Zdroj: NDTV
Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti