Smrt si nevybírá: Během pár dní zemřela na covid dcera, poté otec a vlivem všeho stresu nakonec i matka

Každý člověk na tomto světě má svůj vlastní příběh. Některé končí šťastně, jiné bohužel nikoliv, stejně jako tento, kdy dcera, otec i matka odešli ze světa skoro ve stejnou dobu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Srbskem zazněla tragická zpráva o rodině z Leskovce – tři její členové tragicky zemřeli. Nejprve to začalo dcerou, pokračovalo to otcem a následovala je nakonec i matka. Velice smutné na tom je, že z toho lidé opět dělají tragédii spjatou s covidem navzdory tomu, že matčin test na zmíněnou nemoc ani nebyl pozitivní. Spekulace ovšem přebíjejí smutný fakt, že někteří se teď musejí vyrovnávat se ztrátou rovnou tří členů rodiny.

Otec ani nevěděl o smrti své dcery

Všechno to začalo, když měli zmínění tři členové rodiny podezření, že onemocněli koronavirem. Šli si proto udělat testy, které dceři vyšly pozitivně, zatímco matce a otci negativně. Dcera byla okamžitě převezena do nemocnice v Niši, otec byl poslán domů se zápalem plic. U matky se žádné výrazné projevy nějaké nemoci neprojevovaly.

Celá situace se ovšem změnila v momentě, kdy se otcův stav rapidně zhoršil. Zašel si proto k soukromému lékaři, kde mu již test na covid vyšel pozitivně, a tak byl přesunut do nemocnice. V té době mu bylo 76 let a vyššího věku se již bohužel nedožil.

Celá situace je velice smutná

Když 57letá dcera v nemocnici vlivem i přidružených nemocí zemřela, otec o tom neměl ani ponětí, jak řekl jeho vnuk. Nicméně zanedlouho ji následoval, a tak až do své smrti žil s vědomím, že to jeho milovaná dcerka možná zvládne.

iZdroj fotografie: Unsplash

Matka zemřela na mrtvici ve věku 75 let, podepsal se na ní stres a starosti, které měla kvůli nemoci svých nejbližších a milovaných. Je to celkem šílená představa, že zatímco se jeden den všichni budili vedle sebe, během pár dalších dnů se vše změnilo a postupně jeden po druhém zemřeli.

Jak si myslíte, že byste v této situaci reagovali vy?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?