Očkovaný pár se nakazil koronavirem. Žena zemřela pouhou minutu po svém manželovi, zatímco se stále drželi za ruce

Jsou lidé, kteří budou o nemoci Covid-19 stále pochybovat a budou si z toho dělat legraci. Ale ten, kdo ji prožil, by si to už nedovolil.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Milostný příběh, který se stal ve Spojených státech a bohužel tragicky skončil, vás vezme za srdce. Téměř ve stejnou dobu zemřel na koronavirus milující pár z Michiganu. A přestože byli oba očkovaní, nemoc se jim nepodařilo porazit. Co je na tom nejdojemnějšího? Až do konce svých životů se drželi za ruce. Toto je důkaz, že láska doopravdy existuje.

Byli spolu až do smrti

Vztah mezi Calem a Lindou byl plný lásky a mnoho lidí jim ho závidělo. Už za mladých let moc dobře věděli, že spolu chtějí být až do konce života. A i když těmto slovům nikdo nevěnoval nějak velkou pozornost, skutečně tomu tak bylo. Pandemie koronaviru, která zasáhla úplně celý svět, navždy změnila jejich životy.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Sarah Dunham

Měli těžký průběh nemoci

V červenci se rozhodli, že si společně se svými přáteli vyrazí na piknik. Jenže někdo z nich byl Covidem-19 nakažený, a tak se u nich po několika dnech začaly projevovat první příznaky. Samozřejmě si zprvu mysleli, že se jedná o obyčejné nachlazení, ale o pár dnů později se najednou cítili tak špatně, že se rozhodli raději navštívit lékaře.

Léčba jim vůbec nepomohla

Lékař jim dal nějaká antibiotika a poslal je domů, ať to vyleží. Jenže ani ne o týden později se Linda i Cal ocitli v nemocnici, protože měli velice těžký průběh této nemoci. Oba dva potřebovali plicní ventilaci. Bohužel ani u jednoho léčba nezabírala, a tak lékaři jejich rodině řekli, že je budou muset oba odpojit od přístrojů na podporu života.

Cal a Linda se tak moc milovali, že se rozhodli, že spolu zůstanou až do úplného konce. Takže zatímco lékaři dělali vše, co bylo potřeba, manželé se drželi za ruce a tímto gestem podporovali jeden druhého. Cal zemřel v 11 hodin a 7 minut a Linda pouhou minutu po něm. Linda vždy vtipkovala, že pokud Cal odejde dříve než ona, bude ho brzy následovat. A to dodržela.

Jaký máte názor na nemoc Covid-19?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články