Žena byla nemilosrdně zastřelena na dvorku. O týden později našla policie mrtvé tělo jejího 3letého syna v odpadkovém koši

Na světě existuje mnoho dobrých lidí, bohužel ne každý má na ně štěstí, ba naopak. Tento případ je toho nepopiratelným důkazem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Umíte si představit, že během týdne přijdete o dvě velmi blízké osoby? Tento případ se odehrál v Milwaukee, městě ve Wisconsinu. Když se začal řešit, nikoho nenapadlo, jaké děsivé věci se jen za týden odhalí a čeho všeho jsou lidé schopni. Je nanejvýše smutné, jak to celé dopadlo.

Nejprve zabili matku, syna také nešetřili

Dne 14. října tohoto roku byla na dvorku zastřelena Mallery Muenzenberger, které v té době bylo pouhých dvacet pět let. Žena měla syna, se kterým žila v Onalasce, ale naposledy byli oba viděni 9. října právě v Milwaukee. Rodina byla přesvědčena o tom, že se stala obětí domácího násilí. Policie tedy zahájila pátrání a snažila se vše prošetřit. Podezřelý byl přirozeně otec malého syna.

iZdroj fotografie: Pexels

Během policejního pátrání se i rodina obrátila na veřejnost a všichni se snažili najít malého tříletého Harrise, chlapce, kterého od tragédie nikdo neviděl. Bohužel pro všechny toto pátrání skončilo obrovskou tragédií, když bylo tělo tříletého hocha nalezeno v odpadkovém koši. Byl mrtvý. Jeho otec zastává názoru, že kdyby se policie dříve snažila, nemusel by takto dopadnout.

Byl vždy usměvavý a šťastný

Přesně takto jej popsal jeho otec. Jako veselého a energetického hocha, co si užíval života i přes fakt, že mu byly teprve tři roky. Na místě, kde se tělo nalezlo, se sešlo mnoho lidí, kteří se mezi sebou snažili probrat, jak by mohli takovým tragédiím v budoucnosti předejít. Někteří se dokonce i za malého chlapce a mladou ženu modlili.

iZdroj fotografie: Unsplash

Jedním z podezřelých se stal Jahem Clark, dvacetiletý muž. Jenomže ten spáchal sebevraždu v momentě, kdy se policisté s autem blížili k jeho domu. Tragédie tím ovšem zdaleka nekončí. Poblíž městské prádelny se jen pár dní po všem našlo tělo mladé ženy v černém SUV. Zadrženo bylo zatím šest osob a vyšetřování se neustále protahuje. Kdy tento horror pro město Milwaukee už skončí?

Jak byste se zachovali, kdybyste žili v tomto městě? Uvažovali byste o přestěhování se?

Zdroj: TMJ4 News

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Nela Maloňková

Životní příběhy, lifestylová témata a bulvár jsou mou vášní. S 11 lety zkušeností mám jedinečný pohled na svět, který se odráží v každém článku. Mé články jsou plné autentičnosti a emocí, a mám radost, že mohu sdílet tento umělecký přístup s vámi. Společně objevujeme neuvěřitelné aspekty lidského prožívání a krásy, které nás obklopují.

Zobrazit další články