Století manželé jsou spolu již více než 79 let a lámou všechny rekordy. Prozradili, jaké je jejich tajemství lásky

Manželům je už 100 let a společně tráví více než 79 let. Stále jsou zamilovaní, jeden druhého podporují a nikdy se nehádají.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jen málokdo zažije to, že by na dortu mohl sfouknout 100 svíček. A byl by zázrak, kdyby u toho byla i nejmilovanější osoba. Tomuto páru se to podařilo, a dokonce spolu oslavili už 79. výročí. A dá se o nich s jistotou říct, že se stále milují. Neustále stojí jeden při druhém a svého vztahu si nadevšechno váží.

Byla to láska na první pohled

Hubert a June Malicote z amerického Ohia jsou manželský pár, který nedávno oslavil své 79. leté výročí. Do toho oba oslavili sté narozeniny. Oba vyrostli na venkově v Kentucky a setkali se, když se oba přestěhovali do Ohia, kde chtěli najít práci. Potkali se jednoho dne v kostele a ihned mezi nimi přeskočila jiskra. Během krátké doby zjistili, že k sobě cítí něco víc a po pár letech se rozhodli, že se vezmou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Od té doby byli neustále spolu. Tedy až na jednu výjimku, když Hubert musel během druhé světové války dva roky sloužit v havajské námořní pěchotě. June na něj ale celou dobu čekala, a když se vrátil, pokračovali v budování svého společného života. Dohromady mají 3 děti, sedm vnoučat a jedenáct pravnoučat. Letos oba oslavili 100 let a jsou stále plní života.

Jejich tajemství lásky

Pár říká, že tajemstvím nikdy nekončící lásky je komunikace, přátelství a žádné hádky. Kromě toho, že jsou manželé, jsou také nejlepší kamarádi. Hodně spolu mluví a vlastně se nikdy pořádně nepohádali. Samozřejmě, že ne vždy je to tak, jak by si přáli, ale nikdy by neudělali nic, čím by tomu druhému ublížili. Vždy spolu trávili hodně času, a když už cítili, že by se mohli pohádat, šli na pár minut od sebe.

Jak probíhá soužití s vaším partnerem?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci