„Manžel přivedl svou milenku k nám domů. Jeho matka byla s nimi,“ píše Adéla (34). Ušili na ni boudu

Manželství může ztroskotat na několika věcech. To, co si musela zažít Adéla, je ovšem nehorázný podraz.

Smutná žena i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Manželský sňatek představuje velký krok v životě každé dvojice. Je to ale také obrovský závazek, který bohužel často nekončí dobře. Stejně jako každý jiný vztah i ten manželský potřebuje opečovávat, zpevňovat a budovat. Je to ale práce obou z páru, nikoli samostatný úkol. To, co si prožila Adéla, je ale neomluvitelný podraz.

Muže převyšovalo jeho ego

Adéla a Tomáš se poznali už na střední škole. Přestože chodil do vyššího ročníku, Adély si všiml prakticky okamžitě. Imponoval mu její hezký úsměv a pevná postava. „Oba jsme milovali sport, a tak námětů k hovoru byla spousta. Tato vášeň nás spojovala a my trávili různými druhy sportu veškerý čas. Tomáš oceňoval mou výdrž a hlavně postavu, kterou mi stále chválil. Po asi 5 letech následovala svatba a nikdo nepochyboval, že nám láska vydrží,“ začíná popisovat Adéla.

„Po několika měsících jsem zjistila, že jsem těhotná. Byli jsme tak šťastní a na miminko jsme se těšili. Celou dobu byl Tomáš ukázkovým manželem, ani mu nevadilo, že vlivem těhotenství musím na sportu ubrat,“ říká Adéla. „Po porodu stále častěji trávil čas v posilovně a jinými sporty. Neměla jsem mu to za zlé, vždyť sport tolik zbožňoval. Cítila jsem ale, že začíná být odtažitý, začal uvadat také jeho zájem o sex. A pak se otevřely dveře a moje srdce se zastavilo,“ pláče žena nešťastně.

Přišel s milenkou a matkou

„Přišel s nějakou ženskou, do které se zamiloval někde v posilovně. Vůbec jsem nechápala, vždyť i po porodu vypadám stále stejně. Jeho matka, se kterou jsem do té doby v pohodě vycházela, si mě vzala stranou a začala mi vysvětlovat, že pro Toma je vzhled velmi důležitý a mě mateřství poznamenalo. Možná že kdybych na sobě začala opět makat, nestalo by se to. To byl neskutečný výsměch a všechny jsem je z bytu vyhodila. Ještě ten den jsem podala žádost o rozvod,“ říká Adéla. Web Novinky říká, že v manželství se uchýlí k nevěře až 64 % mužů.

Žena v posilovně iZdroj fotografie: Freepik
Tomáš poznal novou lásku v posilovně.

Přestože je monogamie pro člověka nepřirozená, jak uvádí web iDnes, je to samozřejmě jeden z předpokladů úspěšně fungujícího vztahu. Podobný šok jako Adéla zažila také Jindřiška, jejíž příběh přiblížil DámskýDeník.

Jaká vášeň vás a vašeho partnera spojuje?

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Hana Tvrdá

Zobrazit další články