Manželovi uprostřed noci zazvonil telefon z práce. „Napodruhé jsem to vzala a způsobilo to rozpad manželství, byla to milenka“

Žena uprostřed noci zvedla zvonící telefon svého manžela. Jaké bylo její překvapení, když se místo hovoru z práce ozval ženský hlas s důvěrným oslovením.

používání telefonu v postleli i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nevěra je jedním z nejčastějších důvodů k rozchodu či rozpadu manželství. Takovou zradu dokáže totiž odpustit jen málokdo. Přestože mnoho lidí tvrdí, že svého partnera milují natolik, aby mu dokázali takový čin prominout, ve většině případů tomu tak v daný okamžik opravdu není. Když člověk zjistí, že mu byl ten, kterému věří a miluje ho, nevěrný, naprosto to zničí důvěru v něj. Ta se bohužel velmi těžko získává zpět. A právě s takovým problémem se nám prostřednictvím dopisu svěřila i čtenářka Jindřiška O.

Kvůli nové práci telefon prakticky neodložil

Paní Jindřiška se se svým manželem seznámila na internetu. Jelikož se jí delší dobu nedařilo najít vhodného partnera, rozhodla se přihlásit na seznamku. Po několika týdnech se jí ozval právě Milan, přes zprávy si velmi rozuměli, a tak se rozhodli pro první rande. To probíhalo velmi dobře, dvojice si padla do noty a po několika schůzkách si řekli, že to spolu zkusí. „Jiskřilo to mezi námi již od začátku. Věřila jsem, že tento muž je ten pravý,“ svěřuje se paní Jindřiška.

Po dvouletém vztahu požádal Milan svou přítelkyni o ruku a do roka byla svatba. Asi půl roku po ní si našel novou práci, která byla sice mnohem lépe placená, ale bohužel velmi náročná na čas. Milan pracoval v IT oboru a nyní měl na starost prakticky celou firmu. Neustále mu zvonil telefon, ať už šlo o hovory, nebo SMS. Bral si jej všude s sebou, nikdy ho nenechal volně ležet třeba na stole.

Myslela si, že je jejich manželství dokonalé

Když si mobil bral i do koupelny a na WC, paní Jindřiška začala být ve střehu. Přestože bylo jejich manželství dokonalé, začala mít pochyby. Ptala se svého muže, zda je vše v pořádku, on jí s úsměvem odpověděl, že se vůbec nic neděje, jen toho má v práci hodně. Jednoho večera přišel Milan domů velmi unavený a takřka okamžitě usnul. Nevzbudil ho ani zvonící telefon. Když se na něj žena podívala, uviděla, že volá „práce pohotovost“. „Napodruhé jsem to vzala a způsobilo to rozpad manželství, byla to milenka,“ napsala naše čtenářka.

Na druhém konci se totiž okamžitě ozvalo: „No konečně, miláčku. Už mi bylo smutno.“ Paní Jindřiška se nezmohla na slovo. Manžela okamžitě vzbudila a uhodila na něj. Ten jí vše přiznal. V novém zaměstnání si téměř okamžitě našel milenku, se kterou byl své ženě denně nevěrný. Hned druhý den podala zničená žena žádost o rozvod. Manžel se do týdne odstěhoval a ona zůstala zase sama. Jak informoval web Deník.cz, právě rozvodem končí dlouhodobě až 46 procent manželství, tedy rozpadá se téměř každé druhé.

Paní Jindřiška chtěla sdílením svého příběhu varovat všechny ženy, které si myslí, že je jejich manželství dokonalé a že by je jejich muž nikdy nepodvedl. Ona na tom byla stejně a během vteřiny se ocitla na úplném dně. Nevěra je opravdu velká zrada, a po pravdě, ani já sama bych ji svému manželovi neodpustila. Je ale pravda, že ne všichni muži by byli schopni svou milovanou podvést. Někdy je tou špatnou právě žena, jak jsme již v minulosti na našem webu psali.

Jaký názor na nevěru máte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články