Manžel tušil, že je mu žena nevěrná, atak na ní nastražil dron. Video nechává kolovat po internetu

Podezřívavý muž začal mít pochybnosti o loajalitě manželky, se kterou byli svoji už osmnáct let. Pronásledoval ji na každodenní cestě do práce a nakonec využil i moderní technologie.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud máte pochybnosti, zda je vám partner věrný, existuje celá řada možností, jak to lze ověřit. Nejjednodušší je si s ním promluvit, ale pokud toto řešení selže a pochybnosti vám stále nedají spát, můžete na něj čekat před prací a pronásledovat ho, zpovídat kamarády, najmout si soukromého detektiva, využít sledovacích schopností nejrůznějších aplikací nebo odhalit jeho zradu podobně jako tento podezřívavý manžel.

Manželovi se nezdálo chování ženy

Bude to znít neuvěřitelně, ale aby získal důkaz o nevěře své ženy, neváhal použít opravdu nejmodernější technologie, o kterých se lidem ještě před pár lety mohlo leda tak zdát. Na sledování využil dron. Přitom všechno začalo docela nenápadně. Manželovi se nezdálo chování jeho ženy. Přišlo mu, že v jejich vztahu už to není tak, jak má být.

Byli spolu už osmnáct let, takže se dá předpokládat, že možná mohli spadnout do manželské rutiny, kde už moc prostoru pro nějaká zamilovaná gesta není. Muž ale došel k závěru, že jediným vysvětlením odtažitého chování jeho manželky musí být nevěra. Rozhodl se, že si své podezření ověří a k jejímu sledování využije právě svůj chytrý létající dron.

Dron sledoval nic netušící ženu

Použití hi-tech technologie k tak banální věci, jako je sledování partnera, může spoustě lidí připadat hodně zvláštní, možná dokonce hraničící se stalkerstvím. Podezřívavý muž byl ale odhodlaný, že chce všemu přijít na kloub, a zřejmě doufal, že vyvrátí svoje pochybnosti. „Párkrát jsem ji předtím zkoušel sledovat pěšky, ale pokaždé šla do práce, takže si nejsem jistý,“ říká muž. Nakonec dostal anonymní tip a rozhodl se použít létající zařízení.

Muž řídí dron iZdroj fotografie: Depositphotos

Jeho pochybnosti byly pryč. Zjistil totiž, že ho manželka opravdu podvádí. Dron, který se vznášel nad nic netušící ženou, ji zachytil, jak namísto toho, aby se vydala obvyklou cestou do práce, nasedla do auta svého milence. Podvedený manžel se pomstil a video prošpikované peprnými komentáři zveřejnil na sociálních sítích. Získalo přes 15,2 milionu zhlédnutí. Někteří diskutující se ale domnívají, že navzdory tomu, že manželova slova znějí upřímně, může jít o mystifikaci.

Co říkáte na použití dronu při sledování nevěrné manželky?

Zdroj: Yaog
Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články