Manžel ji hned po narození dcery podvedl. „Předstírala jsem, že o tom nevím. Pak jsem mu to tvrdě vrátila,“ směje se Eva (29)

Celé manželství se žena domnívala, že se s mužem milují a mají šťastný a pevný svazek, který hned tak něco nerozbije. Že by měl milenku, bylo v podstatě nemyslitelné.

Manžel telefonuje manželka ho pozoruje i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Za krachem manželství bývá často nevěra, se kterou je velmi těžké se vyrovnat. Své o tom ví i čtenářka DámskéhoDeníku devětadvacetiletá Eva Č. z Pardubic. Domnívala se, že mají s manželem perfektní vztah. Jenže zdání někdy klame. „Když se nám narodila dcerka, myslela jsem si, že jsme oba neuvěřitelně šťastní. Pak jsem zjistila, že mě podvádí, a zhroutil se mi svět. Dělala jsem, že o tom nevím, a plánovala jsem pomstu,“ napsala nám do redakce.

Manželovo chování se změnilo

Se svým manželem se paní Eva seznámila během studií na vysoké škole. Zamilovali se a za rok se vzali. Oba si našli skvělou práci a budovali kariéru. „Měla jsem za to, že jsme skvělý a spokojený pár. Že se milujeme a jsme šťastní. Obzvlášť když jsem otěhotněla. Bylo to plánované a oba jsme dítě chtěli,“ vypráví čtenářka s tím, že manžel byl pozorný a milý, takže by ji ani ve snu nenapadlo ho z něčeho podezřívat.

používání telefonu v postleli

Manželovi uprostřed noci zazvonil telefon z práce. „Napodruhé jsem to vzala a způsobilo to rozpad manželství, byla to milenka“

Když se manželům narodila roztomilá holčička, byli z toho u vytržení. „Manžel byl u porodu a oba jsme plakali dojetím, když se dcerka narodila. Konečně jsme byli rodina. To jsme si přáli. Byla jsem přesvědčená, že to oba cítíme stejně, ale mýlila jsem se,“ svěřila se paní Eva. Postupně si začala uvědomovat, že se manžel chová trochu tajnůstkářsky a podezřele. Měl podivné noční telefonáty, zůstával v práci do noci a častěji jezdil na služební cesty.

Romantická večeře se zvrtla

Napadlo ji, že by manžel mohl mít bokovku, a tak prohledala jeho mobilní telefon. „Nejsem na to pyšná, ale už jsem to nemohla vydržet. Když jsem našla zprávy, které si vyměňoval s milenkou, velmi mě to ranilo. Cítila jsem zradu a vztek,“ uvedla paní Eva. Nejhorší pro ni bylo to, že ji manžel začal podvádět hned po narození dcery. Rozhodla se tedy vzít věci do vlastních rukou. Koupila byt, zřídila si přístup k bankovním účtům a připravila nezbytné formality ohledně svěření dcery do výhradní péče.

večeře iZdroj fotografie: Freepik

Před manželem nadále dělala jakoby nic. Chovala se vstřícně a zamilovaně. Na manžela to zabralo a milenku pustil k vodě. „Na výročí svatby jsem ho pozvala do restaurace na romantickou večeři. Oči mu jiskřily vzrušením a vypadal opravdu šťastně. Přišla moje chvíle se pomstít. Položila jsem před něj rozvodové papíry. Vypadal dost zmateně. Řekla jsem mu, že vím o jeho nevěře, a odešla jsem. Vím, že jsem udělala dobře,“ uzavřela svůj příběh paní Eva.

Co říkáte na to, jak se žena pomstila nevěrníkovi?

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články