Kotě, které bylo nalezeno na silnici v zuboženém stavu, se rozhodlo pomáhat dalším opuštěným kočičkám

Malé kotě moc dobře ví, jaké to je žít samo na ulici, a proto se v útulku naplno projevila jeho povaha. Pomáhá ostatním kočičkám.

i Zdroj fotografie: S vědomím Kelsey Miniers
                   

Jedna milá žena našla na silnici malé opuštěné kotě. Zastavila auto, aby si ho prohlédla a mohla mu zachránit život. Jeho maminka nikde nebyla a kotě bylo úplně samo. Bylo hladové, mokré a neustále naříkalo. Ženy se naštěstí nebálo, takže ho mohla odchytnout a odvézt do bezpečí. A zde začal jeho příběh.

Koťátko bylo zdravé

Jeho nálezkyně kontaktovala svoji kamarádku v naději, že kotě ubytuje v pečovatelském domě. Malý kočičí kluk dostal jméno Jasper. I když kotě pobývalo venku v dešti, bylo naštěstí zdravé. Rychle zesílilo, zvyklo si na krmení z lahvičky a stal se z něj silný kocourek. Během několika dní se začala postupně projevovat jeho osobnost.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jakmile na zdravotní prohlídce zjistili, že je Jasper úplně v pořádku, chodil po domě tak, jako by mu celý patřil. Vyzařovalo z něj sebevědomí. Spřátelil se s malou kočičkou Kate June, kterou přivezli, když jí byly pouhé 2 dny. Ve chvíli, kdy už byla dost velká, ji naučil Jasper chodit. Kocourek se o ni postaral a ukázal jí vše, co bylo třeba.

Jasper patří do rodiny

Jasperovou nejoblíbenější chůvou se stala fenka Penny a kocour Tucker. Ten koťata neměl rád, ale nalezence si úplně přivlastnil a zamiloval. Malý kocourek měl v sobě takové kouzlo, že bylo těžké jej nemilovat. Všichni se rozhodli jej začlenit do velké rodiny. Jednoho dne do útulku přivezli vystrašené 6měsíční kotě. Jasper se rozhodl mu ukázat, že ne všichni lidé jsou zlí. Zkrátka pomáhá všem zvířatům, které se do útulku dostanou.

Jaké zvíře máte doma?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti