Ve dvou letech vypadala jako živá panenka. Dnes byste ji jen stěží poznali

Dívka začala s modelingem již ve svých dvou letech. Postupem času se však její vzhled změnil. Přestože je stále krásná, dnes byste ji nejspíše nepoznali.

malá holčička modelka i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Jak se říká, všechny děti jsou krásné. Je to především jejich nevinností a něžností, která z nich vyzařuje. Mnoho z nich má spoustu představ o tom, co by chtěly v dospělosti dělat za povolání. Většinou vyhrávají policisté a hasiči, někdy zloději nebo popeláři. Holčičky zase sní o tom, že se z nich stanou princezny nebo baletky. Jedná malá dívenka však měla jasno o své budoucnosti, rodiče ji v tom podporovali již od batolecího věku.

Dívka vypadala jako živá panenka

Snad každý rodič by pro své dítě udělal cokoli na světě. Přejí si, aby potomci byli v budoucnu úspěšní a rozvíjeli svůj talent. U některých se projeví již ve velmi nízkém věku, jiní jej objeví postupem času. U malé dívenky jménem Aira Marie rodiče věděli, jakým směrem svou dceru povedou. Jelikož byla její krása nepřehlédnutelná, jejích sladkých očí a nádherného úsměvu se rozhodli využít.

Holčička vypadala jako živá panenka. Již ve dvou letech získávala své první zkušenosti v oblasti modelingu. Při pózování byla přirozená, jakoby se pro povolání modelky narodila. Spousta módních agentur se s ní proto rozhodla spolupracovat. Dívenka se během chvilky stala populární a žádanou osobností.

Dokonce si dívka zahrála i v několika filmech, o čemž se zmiňuje i web IMDB. Její fotky se okamžitě staly virální a všichni je komentovali a obdivovali její krásu. Přestože se mnozí domnívali, že to rozhodně není její přirozený vzhled, opravdu tomu tak bylo.

Postupem času se její vzhled změnil

Malá Aira Marie měla najednou spoustu zakázek a téměř se nezastavila. Kvůli každodennímu focení a pózování jí nezbýval čas na hraní si a seznamování se s dětmi stejného věku. Musela se denně líčit, úpravou vlasů a celkovým stylingem trávila i několik hodin. Jelikož bylo dívce málo let, její kariéru řídili rodiče, kteří měli jediný cíl, aby byla jejich dcera slavná. To se jim také splnilo, ale postupem času, jak dívka rostla, se její vzhled začal měnit. V období jejího dospívání již neměla téměř žádné nabídky, takže si teprve teď může užívat volného času.

Přestože má stále krásné, dlouhé, blond vlasy a pronikavý pohled, vypadá jinak než kdysi. Pózování před objektivem ji však stále baví, což dokazuje její profil na Instagramu. Podle mě je opravdu nádherná, ale nevypadá nijak výjimečně oproti svým vrstevníkům. Je mi jí na jednu stranu velmi líto, protože neměla normální dětství, ale kvůli ambicím svých rodičů musela tvrdě dřít. Proto bych své děti nikdy do ničeho nenutila. Přestože jsou ještě malé, mají již svůj rozum a určí si, co je baví a co ne.

Naštěstí dívka nyní stojí nohama pevně na zemi a snad tomu tak bude i nadále. Byla by škoda, kdyby se začala zkrášlovat pomocí lékařských zákroků, a zničila si tak svou přirozenou krásu. Mohla by totiž dopadnout jako žena, která svůj život zasvětila plastickým operacím. O ní jsme již v minulosti na našem webu psali. Nyní je tedy z Airy, dá se říct, obyčejná teenagerka, která si užívá slasti a strasti normálního života.

Co říkáte na její vzhled?

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články